Projekt domu Król Maciuś BBA1001

Cena projektu: 3 290 zł 3 040 zł Oszczędzasz 250 złOferta ważna do 30 czerwca 2020 r.

Ostatni dzwonek! Ten projekt możesz kupić wyłącznie do 30.06.2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
147,9 m²
Min. szer. działki
19,95 m
Wysokość budynku
8,54 m
Pow. zabudowy
127,5 m²
Kubatura
915,2 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
213,5 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu GLX-1 Król Maciuś to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy garaż podziemny. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt GLX-1 Król Maciuś to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. W domu przewidziano piwnicę, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku niedużych lub wąskich działek. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Król Maciuś - Rzut piwnicy

1 garaż jednostan.
21,6 m²
2 kotłownia
16,7 m²
3 korytarz
19,55 m²
4 pom. gospodarcze
5,85 m²
5 piwnica
19,75 m²
razem
83,45 m²

Rzut kondygnacji projektu Król Maciuś - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,9 m²
2 korytarz
16,55 m²
3 pokój
10 m²
4 pokój dzienny
26,35 m²
5 jadalnia
9,1 m²
6 kuchnia
12,4 m²
7 spiżarnia
2,6 m²
8 łazienka
3,9 m²
razem
83,8 m²

Rzut kondygnacji projektu Król Maciuś - Rzut poddasza

1 korytarz
12,3 m²
2 garderoba
6,4 m²
3 pokój
19,7 m²
4 pokój
8,75 m²
5 pokój
9,2 m²
6 łazienka
7,75 m²
razem
64,1 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Król Maciuś
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia murowana: Pustak ceramiczny gr. 30 cm + ocieplenie w systemie Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką cementową. Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Studio Atrium

Opinie mieszkańców domu Król Maciuś

Zdjęcie profilowe gotka81
gotka81

Wybór projektu domu GLX-1 Król Maciuś BBA1001 był uwarunkowany właściwościami naszej działki. Jest ona wąska i długa, a Król Maciuś świetnie tam pasował. Szukając projektu domu, pod uwagę braliśmy jedynie te podpiwniczone. Nie podobały nam się projekty domów z garażem na poziomie parteru. Mieszkamy na wsi i wiedzieliśmy, że będziemy ogrzewać ekogroszkiem - wiadomo, wymaga to sporego pomieszczenia na jego przechowywanie, więc piwnica i duża kotłownia były niezbędne.

Bardzo podobają nam się duże okna w domu, które zapewniają świetne doświetlenie wnętrza (zwłaszcza kuchni). Przeprowadziliśmy się z domu z balkonami, które psuły efekt doświetlenia, a obok stał duży budynek również ograniczając dostępność światła. Cieszymy się także z tego, że taras jest usytuowany we właściwym miejscu, tzn. w sezonach letnich słońce świeci nań do południa, a popołudniu można spokojnie relaksować się na nim rozkoszując się przyjemnym chłodem i cieniem. Mieszkamy w domu od 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni - żadnych zmian po tym okresie nie przewidujemy (oczywiście oprócz poprawek w wystroju). Okoliczni mieszkańcy często powtarzają, że nasz dom im się podoba (mamy dosyć nietypową elewację) - uznajemy to za nasz sukces.

Projekt domu GLX-1 Król Maciuś BBA1001 opatrzyliśmy jednak kilkoma zmianami. W piwnicy stworzyliśmy dodatkowe pomieszczenie (pod tarasem), a kotłownię przenieśliśmy na drugą stronę - teraz znajduje się pod salonem. Zdecydowaliśmy się na powiększenie wiatrołapu kosztem łazienki. Wymusiła to chęć wstawienia tam szafy na buty i ubrania.

Po tych pięciu latach, stwierdzamy, że prawdopodobnie nie zmienilibyśmy naszego wyboru i ponownie wybralibyśmy projekt domu GLX-1 Król Maciuś BBA1001 - dom parterowy z użytkowym poddaszem. Polecamy i pozdrawiamy.

Recenzje projektu Król Maciuś

  – 0 głosów

Projekt domu Król Maciuś należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Król Maciuś

Projekt domu Król Maciuś Bis -250

Król Maciuś Bis

147,9 m²

Projekty podobne do Król Maciuś BBA1001

Projekt domu Amaro Termo

Amaro Termo

133,78 m²

Projekt domu Zuza -250

Zuza

135,6 m²

Projekt domu WB-3452

WB-3452

157,4 m²

Projekt domu Psot p

Psot p

133,77 m²

Projekt domu Myk P

Myk P

136,08 m²

Projekt domu Bzyk p

Bzyk p

161,35 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych