Projekt domu Perła Bis BBA1529

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
119,75 m²
Min. szer. działki
19,95 m
Wysokość budynku
8,36 m
Pow. zabudowy
120,95 m²
Kubatura
975,3 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
203,4 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu GL-541 Perła Bis jest opcją cieszącego się popularnością projektu GL-299 Perła. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma więcej pokoi. Projekt domu GL-541 Perła Bis to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt GL-541 Perła Bis to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględnioną w projekcie piwnicę docenią osoby, dla których funkcjonalne rozwiązania mają szczególne znaczenie. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. W projekcie przewidziano pięć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-7 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Perła Bis - Rzut piwnicy

1 korytarz
4,8 m²
2 pom. gospodarcze
5,2 m²
3 pom. gospodarcze
2,65 m²
4 kotłownia
23,1 m²
5 pom. gospodarcze
23,8 m²
6 pom. gospodarcze
18,85 m²
razem
78,4 m²

Rzut kondygnacji projektu Perła Bis - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,4 m²
2 hall
5,15 m²
3 pokój dzienny
24 m²
4 jadalnia
9,95 m²
5 kuchnia
11,75 m²
6 spiżarnia
1,25 m²
7 łazienka
3,75 m²
8 garaż jednostan.
19,1 m²
razem
77,35 m²

Rzut kondygnacji projektu Perła Bis - Rzut poddasza

1 hall + schody
8,35 m²
2 pokój
9,45 m²
3 pokój
13,45 m²
4 pokój
15,7 m²
5 łazienka
5,5 m²
6 pokój
9,05 m²
razem
61,5 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Perła Bis
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia murowana: Pustak ceramiczny gr. 30 cm + ocieplenie w systemie Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką cementową. Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Studio Atrium

Opinie mieszkańców domu Perła Bis

Zdjęcie profilowe Jakub1529
Jakub1529
Głównym kryterium podczas poszukiwań wymarzonego projektu domu było dla nas to, aby nowy dom posiadał podpiwniczenie. Dodatkowo, bardzo zależało nam na sporych wymiarach kuchni. Spośród propozycji spełniających powyższe wymagania, zdecydowaliśmy się na projekt domu GL-541 Perła Bis BBA1529, który przypadł nam do gustu również pod wieloma innymi względami.

Realizacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów, a współpracujący z nami fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej. Wszystko udało się wykonać w stosunkowo krótkim czasie, gdyż już po 1,5 roku od rozpoczęcia budowy mogliśmy wprowadzić się do nowego w domu - na tamtą chwilę do ostatecznego zakończenia inwestycji zostały nam jedynie drobne prace, jednak nie przeszkadzało to w wygodnym mieszkaniu. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm. Strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w konstrukcji Teriva, zaś dach pokryliśmy dachówką marki Braas. Koszty naszej budowy na etapie stanu surowego zamkniętego były zbliżone do kwoty oszacowanej w kosztorysie, więc myślę że śmiało można się nim sugerować.

Projekt domu z piwnicą GL-541 Perła Bis BBA1529 od początku bardzo się nam podobał i wiedzieliśmy, że uwzględnione w nim rozwiązania spełnią nasze potrzeby. Z tego względu postanowiliśmy nie wprowadzać żadnych zmian w przewidzianym układzie. Jedyna zastosowana przez nas modyfikacja polegała na delikatnym poszerzeniu schodów, które pierwotnie były nieco za wąskie. Na chwilę obecną myślę, że przyszli Inwestorzy mogą zastanowić się jeszcze nad przeniesieniem spiżarki, która oryginalnie znajduje się za kominem.Ta lokalizacja dobrze sprawdziłaby w przypadku, gdyby zamiast spiżarki w tym miejscu powstał typowy schowek gospodarczy, gdyż jak wiadomo wyższe temperatury nie sprzyjają przechowywaniu żywności.

Obecnie w domu mieszkamy w trzy osoby, a jego metraż jest dla nas w pełni komfortowy. Miejsca jest naprawdę sporo, więc myślę że taka powierzchnia usatysfakcjonowałaby również większą liczbę domowników. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu z poddaszem użytkowym GL-541 Perła Bis BBA1529. Wnętrze nowego domu jest funkcjonalne i dostrzegam w nim same plusy. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Perła Bis

  – 0 głosów

Projekt domu Perła Bis należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych