Projekt domu Mini Mad BBA1144

Cena projektu: 2 540 zł 2 390 zł Oszczędzasz 150 złOferta ważna do 31 grudnia 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
90,35 m²
Min. szer. działki
16,55 m
Wysokość budynku
7,69 m
Pow. zabudowy
85,4 m²
Kubatura
461,65 m³
Kąt nach. dachu
40°
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu GL-466 Mini Mad zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt GL-466 Mini Mad to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Mini Mad - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,25 m²
2 korytarz
3,05 m²
3 pokój dzienny
21,25 m²
4 kuchnia + jadalnia
16,3 m²
5 łazienka
3,4 m²
6 kotłownia
3 m²
razem
52,25 m²

Rzut kondygnacji projektu Mini Mad - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
4,1 m²
2 pokój
10,7 m²
3 pokój
11,75 m²
4 pokój
7,2 m²
5 łazienka
4,35 m²
razem
38,1 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Mini Mad
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

127 269 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
30 235 zł

stan surowy otwarty
80 522 zł

stan surowy zamknięty
16 512 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia murowana: Pustak ceramiczny gr. 30 cm + ocieplenie w systemie Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką cementową. Drzwi zewnętrzne marki Hörmann.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Studio Atrium

Opinie mieszkańców domu Mini Mad

Zdjęcie profilowe adek1983
adek1983

Projekt domu GL-466 Mini Mad BBA1144 w odbiciu lustrzanym był jednym z niewielu projektów, które pasowały do nietypowych uwarunkowań naszej działki. Otacza nas las (od którego trzeba zachować 12m odstępów), od jednej strony nasze możliwości ograniczał dom moich rodziców, a od kolejnej rura wodociągowa. Poza tym, zależało nam, aby był to dom parterowy z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym. Wybierając dom, myśleliśmy także o przyszłości - póki co mieszkamy w nim sami (ja i żona) i nasz kochany czworonóg, lecz planujemy dwójkę dzieci. Uważamy, że właśnie taki dom będzie odpowiedni dla czteroosobowej rodziny.

Prosta bryła domu, bardzo dobre trzyszybowe okna, w które zainwestowaliśmy, wydajny piec miałowy zapewniają naprawdę bardzo niskie koszty ogrzewania. Co więcej, wiosną i jesienią palimy tylko w kominku i to w zupełności wystarcza! Świetnym posunięciem z naszej strony było również zlikwidowanie podcienia i wyrównania bryły domu. Salon zyskał dodatkowe pięć metrów kwadratowych i teraz (z metrażem 27m2) naprawdę robi przyjemne wrażenie. Jest przestronny i bardzo wygodny; stał się miejscem, gdzie naprawdę pozytywnie spędzamy czas. Bez problemu jesteśmy w stanie pomieścić nawet 15 gości podczas imprez okolicznościowych w salonie, a w sezonach ciepłych także taras dobrze się sprawdza. Dzięki usytuowaniu wykuszu od strony południowo-zachodniej, dom GL-466 Mini Mad BBA1144 w odbiciu lustrzanym jest jasny całymi dniami - to bardzo ważne, aby dom był ułożony na działce odpowiednio do różnych kierunków świata.

Do projektu domu GL-466 Mini Mad BBA1144 wprowadziliśmy kilka własnych rozwiązań. I tak, zamurowaliśmy przejście między kuchnią i kotłownią, teraz w kotłowni na tej ścianie wisi boiler grzewczy, a na ganku zamiast drewnianych słupów postawiliśmy betonowe obłożone klinkierem. Ponadto, pod murowanymi schodami stworzyliśmy bardzo praktyczną skrytkę/spiżarnię. Zrezygnowaliśmy też z kabiny w łazience na piętrze, co pozwoliło usunąć jeden pion kanalizacyjny.

Poprawek nie było dużo, bo GL-466 Mini Mad BBA114 w odbiciu lustrzanym, to całkiem dobry projekt. Jedyne co bym polecał innym, którzy myślą o wyborze tego projektu i zakładaniu w jego oknach rolet zewnętrznych, to podwyższyć okna - trzeba liczyć się z tym, że roleta obniży je o jakieś 17cm. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Mini Mad

  – 0 głosów

Projekt domu Mini Mad należy do kategorii

Projekty podobne do Mini Mad BBA1144

Projekt domu Moniczka II (wersja A) energo -400

Projekt domu Zgrabny 1

Zgrabny 1

89,6 m²

Projekt domu Dom przy Kalinowej 2 -300

Projekt domu Gaik 45m

Gaik 45m

81,58 m²

Projekt domu Avocado Termo

Avocado Termo

97,77 m²

Projekt domu Hoczew średnia 5m

Hoczew średnia 5m

94,65 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych