Projekt domu Galaktyka III WRP1050

Cena projektu: 2 730 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
131,5 m²
Min. szer. działki
18,48 m
Wysokość budynku
8,9 m
Pow. zabudowy
115,9 m²
Kubatura
404,7 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
203,8 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)

Opis projektu

Projekt domu Galaktyka III to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, przez co jest tani w budowie. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem namiotowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Galaktyka III to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Zwolenników przestronnych wnętrz z pewnością zadowoli fakt, iż kuchnia w projekcie została otwarta na część wypoczynkową. Dodatkowo, znajdujący się w kuchni stół umożliwia integrację z resztą domowników. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Galaktyka III - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,9 m²
2 hall
10,4 m²
3 kuchnia
8,9 m²
4 spiżarnia
2,5 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
29,7 m²
6 pokój
11,8 m²
7 łazienka
4,5 m²
8 kotłownia
5,4 m²
razem
79,1 m²

Rzut kondygnacji projektu Galaktyka III - Rzut poddasza

1 hall
6,5 m²
2 pokój
15,7 m²
3 pokój
11,1 m²
4 pokój
13 m²
5 łazienka
6,1 m²
razem
52,4 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Galaktyka III na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Galaktyka III
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

197 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dobre Domy Flak & Abramowicz

Opinie mieszkańców domu Galaktyka III

Zdjęcie profilowe darek33
darek33
Wybraliśmy projekt domu Galaktyka III WRP1050, ponieważ najbardziej odpowiadał nam gabarytowo, jak również pasował do naszych warunków zabudowy, które też stawiały szerg wymagań. Jego funkcjonalność również miała znaczenie i spośród wielu projektów ten wydał nam się najodpowiedniejszy. Dom jest usytuowany właściwie tak, jak w projekcie, więc pomieszczenia są dobrze oświetlone w ciągu dnia. W związku z tym, że pracuję w branży budowlane to widziałem wiele projektów i mogę powiedzieć, że ten był bardzo czytelny i rzeczywiście fachowo zrobiony. Naprawdę niewiele projektów jest tak dobrze przygotowanych jak Galaktyka III WRP1050. Bardzo mnie to cieszyło, że trafiłem na tak dobry projekt domu. Piec mamy na węgiel i dopiero pierwsza zima przed nami, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat kosztów. W układzie pomieszczeń właściwie nie zostały wprowadzone żadne zmiany, jedynie dołożyliśmy jedno okno dachowe w sypialni na górze. Została podniesiona ścianka kolankowa, bo jednak ścianka jest bardzo niska, a z drugiej strony nie ma jej w ogóle. Pozwoliło nam to na powiększenie pomieszczeń i sprawiło, że są bardziej ustawne. Sądzę, że układ pomieszczeń jest dobry i bardzo praktyczny. Dla mojej czteroosobowej rodziny przestrzeń jest odpowiednia. Salon jest duży i będzie miejsce na przyjęcie gości. Jestem zadowolony z wyboru projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Galaktyka III WRP1050. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Galaktyka III

  – 0 głosów

Projekt domu Galaktyka III należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Galaktyka III

Projekt domu Galaktyka II

Galaktyka II

135,1 m²

Projekt domu Galaktyka III p

Galaktyka III p

127,5 m²

Projekt domu Galaktyka I

Galaktyka I

135,1 m²

Projekty podobne do Galaktyka III WRP1050

Projekt domu Żuraw bez garażu [B]

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych