Projekt domu Fortuna max KSA1247

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
113,8 m²
Min. szer. działki
22,6 m
Wysokość budynku
4,07 m
Pow. zabudowy
191,1 m²
Kubatura
540 m³
Pow. dachu
182,3 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Dom Fortuna max został stworzony na wzór znanego projektu Fortuna. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Fortuna max to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem płaskim, dzięki czemu piętro nie posiada skosów i tym samym jest w pełni funkcjonalne. Projekt Fortuna max to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Fortuna max - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,6 m²
2 wc
1,6 m²
3 pokój
15,4 m²
4 pokój
12,5 m²
5 pom. gospodarcze
3,4 m²
6 łazienka
7,1 m²
7 pokój
13,6 m²
8 pokój dzienny
29,7 m²
9 jadalnia
5,8 m²
10 spiżarnia
2 m²
11 kuchnia
9,9 m²
12 hall
5,7 m²
13 korytarz
4,5 m²
14 garaż jednostan.
19,5 m²
razem
133,3 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Fortuna max na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Fortuna max

Koszt budowy domu

stan zerowy
54 286 zł

stan surowy otwarty
95 248 zł

stan surowy zamknięty
23 135 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

172 669 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: gęstożebrowy. Poszycie dachu: papa zgrzewalna. Stolarka okienna i drzwiowa: drewniana lub PCV. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ArchTim

Recenzje projektu Fortuna max

  – 0 głosów

Projekt domu Fortuna max należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych