Projekt domu Ex house WOX1007

Cena projektu: 3 950 zł 2 750 zł Oszczędzasz 1 200 złOferta ważna do 31 grudnia 2018 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Udostępnij
Pow. użytkowa
159 m²
Min. szer. działki
22,7 m
Wysokość budynku
8,26 m
Pow. zabudowy
155,87 m²
Kubatura
360,04 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
161,09 m²
EUco
13,54 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Ex house kierowany jest przede wszystkim do Inwestorów ceniących sobie nowoczesne rozwiązania - zarówno zewnątrz jak i wewnątrz domu. Zaprojektowano go w standardzie domu energooszczędnego, a także przewidziano możliwość pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych. Dzięki temu budynek generuje bardzo niskie koszty eksploatacji i jest przyjazny środowisku. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co bezpośrednio wpływa na sprawny przebieg prac budowlanych. Duże znaczenie w tej kwestii ma również dach dwuspadowy, który zaliczany jest do jednych z najłatwiejszych w wykonaniu. W projekcie Ex housekalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy obok bryły. Garaż został zadaszony dachem płaskim, dzięki czemu cała konstrukcja idealnie wpisuje się w obecnie panujące trendy architektoniczne. Projekt Ex house to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się dużą powierzchnią, nawet na stosunkowo niewielkiej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, przy której przewidziano barek oraz praktyczną spiżarkę. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Wolnostojące schody oraz otwarta, wysoka przestrzeń nad salonem sprawiają, że wnętrze prezentuje się bardzo efektownie. Na parterze przewidziano dodatkowy pokój oraz znajdującą się przy nim łazienkę, co jest dobrym rozwiązaniem podczas odwiedzin gości. Na poddaszu uwzględniono strefę prywatną dla domowników. Składa się z trzech sypialni, łazienki oraz garderoby, co sprawia iż dom jest doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Ex house - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,56 m²
2 korytarz
6,85 m²
3 korytarz
8,95 m²
4 pom. gospodarcze
5,66 m²
5 łazienka
3,93 m²
6 pokój
9,18 m²
7 pokój dzienny
18,41 m²
8 jadalnia
17,68 m²
9 kuchnia
12,46 m²
10 spiżarnia
12,46 m²
11 pom. gospodarcze
1,78 m²
12 garaż jednostan.
28,22 m²
razem
132,14 m²

Rzut kondygnacji projektu Ex house - Rzut poddasza

1 korytarz
7,7 m²
2 pokój
12,61 m²
3 garderoba
8,56 m²
4 łazienka
12,68 m²
5 pokój
14,79 m²
6 pokój
15,76 m²
razem
72,1 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Ex house na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 241 600 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Domy Czystej Energii

Recenzje projektu Ex house

  – 0 głosów

Projekt domu Ex house należy do kategorii

Projekty podobne do Ex house WOX1007

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 D

Projekt domu APS 211 NEW

APS 211 NEW

145,5 m²

Projekt domu Praktyczny 3 3D

Praktyczny 3

148,5 m²

Projekt domu Eko 2

Eko 2

144,49 m²

Projekt domu Henryk I -100

Henryk I

174,7 m²

Projekt domu Sowa 4 z garażem -100 3D

Sowa 4 z garażem

156,7 m²

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Mikołowskiej 84, 51-511 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.