Projekt domu Muza WRN1057

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
154,3 m²
Min. szer. działki
20,2 m
Wysokość budynku
8,7 m
Pow. zabudowy
150,9 m²
Kubatura
459 m³
Kąt nach. dachu
40°
Liczba pokoi
5 (3 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Muza to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Muza to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Muza - Rzut parteru

1 wiatrołap
4 m²
2 hall
10 m²
3 kuchnia
9,4 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
32,4 m²
5 pokój
15,8 m²
6 pokój
10,4 m²
7 łazienka
6,1 m²
8 wc
2,1 m²
9 spiżarnia
5,3 m²
10 garaż jednostan.
22,8 m²
razem
118,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Muza - Rzut poddasza

11 hall
5,2 m²
12 pokój
17,9 m²
13 pokój
17,7 m²
14 pokój
7,6 m²
15 łazienka
7,3 m²
16 garderoba
1,9 m²
17 garderoba
1,2 m²
razem
58,8 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Muza na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

190 632 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dom ma ściany wzniesione z pustaków z betonu komórkowego z warstwą ocieplenia i gęstożebrowy strop typu Teriva. Więźbę zaprojektowano w całości z drewna, z pokryciem dachówką ceramiczną albo betonową. Elewacje są w 100% tynkowane. Cokoły można ewentualnie obłożyć płytkami ceramicznymi albo klinkierowymi.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Krajobrazy

Recenzje projektu Muza

  – 0 głosów

Projekt domu Muza należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Muza

Projekt domu Muza 2 -260

Muza 2

154,3 m²

Projekty podobne do Muza WRN1057

Projekt domu Zuzia -730

Zuzia

146,33 m²

Projekt domu Prymus Lux - murowana – beton komórkowy

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych