Projekt Dom przy Miodowej KRK1055

Cena projektu: 3 240 zł

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
160,2 m²
Min. szer. działki
22,2 m
Wysokość budynku
8,7 m
Pow. zabudowy
151,8 m²
Kubatura
850 m³
Kąt nach. dachu
38°
Pow. dachu
250 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Dom przy Miodowej to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Dom przy Miodowej to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Cztery sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Dom przy Miodowej zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Miodowej - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,8 m²
2 hall
9,3 m²
3 kuchnia
11,5 m²
4 jadalnia
19,8 m²
5 pokój dzienny
26,1 m²
6 łazienka
3,7 m²
7 kotłownia
14,2 m²
8 garaż jednostan.
21,9 m²
razem
112,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Miodowej - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
15,7 m²
2 łazienka
11,1 m² (13,3 m²)
3 pokój
11 m² (13,9 m²)
4 pokój
11 m² (13,9 m²)
5 pokój
13,5 m² (14,6 m²)
6 pokój
17,8 m² (20,7 m²)
7 garderoba
3,9 m² (6,7 m²)
razem
84 m² (98,8 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Miodowej na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Miodowej
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
53 550 zł

stan surowy otwarty
164 220 zł

stan surowy zamknięty
29 750 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

247 520 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak 36,5cm. Ściany nośne: pustak 24 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 38°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Galeria Domów arch. Paweł Boduch

Opinie mieszkańców domu Dom przy Miodowej

Zdjęcie profilowe GrumMar
GrumMar
Wybrałem, projekt domu Dom przy Miodowej KRK1055, gdyż podobała mi się cała jego bryła oraz rozmieszczenie pomieszczeń. Wykusz mamy na południe, dzięki temu w części dziennej jest zawsze jasno w ciągu dnia. Prace na budowie przebiegły bardzo sprawnie. Jednak dostrzegliśmy błąd, teraz już nie wiem czy leżał on po stronie wykonawców czy projektu. Dotyczył on tarasów- przy wykuszu tarasy po bokach były niżej niż taras główny. Sam projekt domu Dom przy Miodowej KRK1055 był czytelny, jedynie przy schodach brakowało belki łączącej. W projekcie wyglądało to tak, jakby schody wisiały na stropie. Dom mam wybudowany z cegły Wienerberger, a do tego daliśmy ocieplenie 10cm styropianu. Z perspektywy czasu zauważyłem, że dom jest mało docieplony, ponieważ jest dużo okien, a przez to jest chłodno. Piec mamy tradycyjny- na węgiel 22kW. Z kosztów jesteśmy bardzo zadowoleni. Wprowadziliśmy także kilka zmian. Zrobiliśmy drzwi łazienkowe w wejściu oraz powiększyliśmy kotłownię kosztem garażu, a z garażu zrobiliśmy pokój. Poza tym żadnych większych zmian nie ma. Teraz zmieniłbym jeszcze wejście schodów- wolałbym, żeby było ono po prawej strony. Pomniejszyłbym także korytarz na poddaszu. Warto zwrócić uwagę na strop w pokoju na przeciwko łazienki- warto go wzmocnić. Układ pomieszczeń jest bardzo dobry. Moja rodzina liczy dwie osoby, więc miejsca mamy wystarczająco. Również, gdy mają odwiedzić nas goście. Bardzo mi się podoba, że jest garderoba w sypialni, to ogromna zaleta. Uważam, że wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Miodowej KRK1055 był strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze nam się mieszka. Polecam i pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe orfin
orfin
Ogladaliśmy różne projekty, ale to Dom przy Miodowej KRK1055 najbardziej przypadł nam do gustu. Przy wyborze zależało nam również na trzech sypialniach na górze, gdyż mamy troje dzieci i chcieliśmy, aby miały pokoje obok siebie. Wejście mamy od wschodu, jadalnie i kuchnię od południa, więc wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze oświetlone w ciągu dnia. Układ pomieszczeń bardzo nam odpowiadał od początku, więc nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Budowa przebiegła sprawnie i nie mieliśmy żadnych problemów z wykonawcami, nie zgłaszali nam też uwag. Projektu domu Dom przy Miodowej KRK1055 był czytelny i przejrzysty. Piec mamy na ekogroszek, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest w wygodny w użytkowaniu. a koszty są bardzo przystępne. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Moja rodzina liczy pięć osób, więc miejsca mamy dużo. Cała część dzienna na parterz jest bardzo przestronna. Zdecydowanie moim największym sukcesem jest ukończonie budowy. Pozostanie nam wtedy tylko cieszyć się swoim domem. Do tego mamy wystarczającą ilość miejsca na zapraszanie gości i spędzanie z nimi czasu. Jestem bardzo zadowolony z wybory projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Miodowej KRK1055. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Miodowej

  – 0 głosów

Projekt Dom przy Miodowej należy do kategorii

Projekty podobne do Dom przy Miodowej KRK1055

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 100 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 101 -700

Projekt domu Pogodny 2 -250

Pogodny 2

150,35 m²

Projekt domu Tymon A

Tymon A

147,5 m²

Projekt domu Perugia II LMP238a

Perugia II LMP238a

148,53 m²

Projekt domu Axel Neo - murowana – ceramika 3D

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych