Projekt Dom Doskonały F GDA1031

Cena projektu: 2 415 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
136,13 m²
Min. szer. działki
20 m
Wysokość budynku
6,7 m
Pow. zabudowy
215,45 m²
Kubatura
1 000 m³
Kąt nach. dachu
26°
Pow. dachu
306,4 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Dom Doskonały F odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Charakterystyczny kształt idealnie wpasuje się w nierówny teren na skarpie lub stoku. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Dom Doskonały F to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Uwzględnione miejsce w kuchni na wyspę z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Projekt uwzględnia dwie łazienki, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Dom Doskonały F - Rzut parteru

1 wiatrołap
7,9 m²
2 hall + korytarz
14,08 m²
3 łazienka
2,73 m²
4 pokój dzienny + kuchnia
47,76 m²
5 spiżarnia
3,23 m²
6 pokój
10,3 m²
7 pokój
10,36 m²
8 garderoba
4,78 m²
9 łazienka
6,74 m²
10 pokój
10,6 m²
11 pokój
10,03 m²
12 pom. gospodarcze
7,62 m²
13 garaż dwustan.
29,08 m²
razem
165,21 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom Doskonały F na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

203 271 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
64 806 zł

stan surowy otwarty
114 710 zł

stan surowy zamknięty
23 755 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Elewacje: tynk cienkowarstwowy, deski elewacyjne. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna. Strop: monolityczny żelbetowy. Fundamenty: bloczki betonowe. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny gr. 25 cm + wełna mineralna gr. 25 cm. Ściany działowe: cegła dziurawka, płyty G-K.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Jota

Recenzje projektu Dom Doskonały F

  – 0 głosów

Projekt Dom Doskonały F należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom Doskonały F

Projekt domu Dom Doskonały F Modern

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych