Projekt domu Cyrus z garażem 2-st. [A] WRF1016

Cena projektu: 3 000 zł

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
140,1 m²
Min. szer. działki
24,5 m
Wysokość budynku
6,1 m
Pow. zabudowy
244,7 m²
Kubatura
557,1 m³
Kąt nach. dachu
20°
Pow. dachu
324,3 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Cyrus z garażem 2-st. [A] zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Cyrus z garażem 2-st. [A] to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, że w domu znajdują się dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zimowy ogród to doskonałe miejsce relaksu i odpoczynku w kontakcie z naturą nawet podczas niesprzyjającej pogody. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Cyrus z garażem 2-st. [A] - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,8 m²
2 hall
10,1 m²
3 kotłownia
7,1 m²
4 kuchnia + jadalnia
17,3 m²
5 ogród zimowy
5,6 m²
6 pokój dzienny
42,7 m²
7 łazienka
3,3 m²
8 korytarz
6 m²
9 łazienka
6,6 m²
10 pokój
10,8 m²
11 pokój
13,2 m²
12 pokój
9,7 m²
13 pokój
11,1 m²
14 garaż dwustan.
34 m²
razem
181,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Cyrus z garażem 2-st. [A] na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Cyrus z garażem 2-st. [A]
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

270 385 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm / cegł.dziurawka. Rodzaj stropu: drewniany. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ARCHECO Dom dla Ciebie

Opinie mieszkańców domu Cyrus z garażem 2-st. [A]

Zdjęcie profilowe Nemo___
Nemo___

Wybraliśmy projekt domu Cyrus z garażem 2-st. WRF1016, ponieważ zależało nam na dużym, przestrzennym salonie. Od początku szukaliśmy domu parterowego oraz ważnym aspektem był fakt, że dom jest podzielony na dwie strefy: nocną i dzienną.

Budowa przebiegła bez większych przeszkód, wykonawcy też nie mieli problemów z odczytem projektu domu Cyrus z garażem 2-st. WRF1016. Mamy ogrzewanie gazowe, myślę że koszty są przyzwoite.

Wejście domu mamy od zachodu, natomiast salon i pokoje dziecięce są od wschodu. Niestety przy takim ustawieniu domu pokoje dzieci nie są odpowiednio doświetlone w ciągu dnia. Dopiero. gdy dom już powstał, zauważyliśmy ten defekt, ponieważ można byłoby to zniwelować wyrównując tylną ścianę równo z salonem. Szkoda, że wcześniej tego nie zauważyliśmy.

Nie wprowadzaliśmy wielu zmian. Była to tylko likwidacja ogrodu zimowego robiąc tam jadalnię oraz okna w tym miejscu zrobiliśmy na stałe (nieotwierane). Jesteśmy czteroosobową rodziną, więc nie potrzebowaliśmy tyle pokoi. Z jednego zrobiliśmy garderobę, co okazało się świetnym pomysłem. To, na co warto zwrócić uwagę, to część salonowa nie była zamknięta. Sufit był tylko do kuchni, a część salonowa była otwarta. Nam ta opcja nie odpowiadała, dlatego zrobiliśmy drewniany strop, żeby zrobić sufity.

Układ pomieszczeń jest bardzo praktyczny, podział na strefy to świetny pomysł. Przestrzeń dla naszej rodziny jest odpowiednia, a nawet bym powiedziała, że spokojnie mogłaby zamieszkać jeszcze jedna osoba. Nasza część gościnna wynosi prawie 70m2, więc teraz wszystkie spotkania rodzinne odbywają się u nas w domu. Cieszę się, że mamy takie możliwości, a rodzina tak dobrze czuje się w naszym domu.

Największą satysfakcję daje mi myśl, że wykończyliśmy już wszystko w naszym domu. Teraz pozostało nam się tylko cieszyć z wymarzonego domu. Projekt domu parterowego Cyrus z garażem 2-st. WRF1016 był bardzo dobrym wyborem, każdemu mogę go polecić. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Cyrus z garażem 2-st. [A]

  – 0 głosów

Projekt domu Cyrus z garażem 2-st. [A] należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Cyrus z garażem 2-st. [A]

Projekt domu Cyrus bez garażu [B]

Projekty podobne do Cyrus z garażem 2-st. [A] WRF1016

Projekt domu Murator M120 Słoneczny widok

Projekt domu Hermina - murowana – beton komórkowy -350

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych