Projekt domu Bobrowo plus KRP1298

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
147,59 m²
Min. szer. działki
22,3 m
Wysokość budynku
8,85 m
Pow. zabudowy
128,34 m²
Kubatura
698,75 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
244,9 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Bobrowo plus to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt Bobrowo plus to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Bobrowo plus - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,62 m²
2 hall
10,32 m²
3 kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
32,26 m²
4 pokój
14,93 m²
5 łazienka
6,12 m²
6 garaż jednostan.
22,15 m²
7 kotłownia
9,27 m²
razem
98,67 m²

Rzut kondygnacji projektu Bobrowo plus - Rzut poddasza

1 korytarz
10,95 m² (11,65 m²)
2 pokój
13,5 m² (15,35 m²)
3 pokój
13,39 m² (16,08 m²)
4 pokój
13,72 m² (16,39 m²)
5 łazienka
7,82 m² (8,31 m²)
6 łazienka
5,47 m² (7,1 m²)
7 pokój
15,49 m² (33,91 m²)
razem
80,34 m² (108,79 m²)

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Bobrowo plus na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Bobrowo plus

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

183 615 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
39 808 zł

stan surowy otwarty
119 891 zł

stan surowy zamknięty
23 916 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Wys. ścianki kolankowej 1.35 m Ilość drewna na więźbę 15.2 m³. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany wewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego H+H. Ściany zewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego H+H. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dom-Projekt

Opinie mieszkańców domu Bobrowo plus

Zdjęcie profilowe kate0006
kate0006

Projekt domu bobrowo plus KRP1298 wybraliśmy głównie ze względu na finanse. Prosta bryła domu oraz dwuspadowy dach zapewnia, że budowa nie będzie bardzo kosztowna, a zarazem pozwoli zredukować koszty jego eksploatacji.

Jestem także bardzo zadowolona z układu pomieszczeń w tym domu. Na dole duża otwarta przestrzeń pozwala na organizowanie zjazdów rodzinnych. Zwłaszcza po tym, jak zdecydowaliśmy się zrezygnować z dodatkowego pokoju na dole. Teraz, mamy do dyspozycji ponad 50m2 powierzchni, to rozwiązanie to był naprawdę dobry pomysł. Bobrowo plus KRP1298 ma bardzo dobrze przemyślany rozkład okien. Dodatkowo ich rozmiar zapewnia świetne doświetlenie wnętrza. Całość jest bardzo jasna i ciepła. Cieszymy się także z tego, że projekt domu ma uwzględniony taras. I to całkiem duży taras, który w sezonach letnich efektywnie spełnia swoje zadania. Przede wszystkim w czasie przyjęć dodatkowo zwiększa się ilość miejsca do dyspozycji gości.

Za dwa miesiące minie rok od naszej przeprowadzki. Po pierwszej zimie nie wyobrażam sobie, że koszty ogrzewania mogą być jeszcze niższe - z tych aktualnych jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że udało nam się kupić tak wydajny piec na ekogroszek.

Oprócz likwidacji dodatkowego pokoju na dole jeszcze kilka innych zmian pojawiło się w projekcie. W kuchni dodaliśmy jeszcze jedno okno, a na górze obie łazienki połączyliśmy i teraz mamy do dyspozycji jedną, ale za to bardzo dużą. Po 10 miesiącach dom wydaje się być idealny dla naszej trójki. Jednak przy ponownej budowie, pewnie zdecydowałabym się na jego częściowe podpiwniczenie, a także na poszerzenie balkonów.

Z projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem bobrowo plus KRP1298 jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że właśnie taki był nasz wybór. Jednocześnie polecam moje poprawki. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Bobrowo plus

  – 0 głosów

Projekt domu Bobrowo plus należy do kategorii

Projekty podobne do Bobrowo plus KRP1298

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 D

Projekt domu Praktyczny 3 -480 3D

Praktyczny 3

148,5 m²

Projekt domu Miętus -135

Miętus

145,8 m²

Projekt domu KA80

KA80

145,71 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.