Projekt domu Blanka II WRP1518

Cena projektu: 2 583 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
99,3 m²
Min. szer. działki
21,65 m
Wysokość budynku
6,6 m
Pow. zabudowy
192,7 m²
Kubatura
359,2 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
207,8 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Budynek Blanka II został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Blanka. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Blanka II to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty budowy. Projekt Blanka II to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Zamknięta kuchnia to idealne rozwiązanie dla amatorów gotowania. Dzięki zamkniętej przestrzeni, powstające zapachy nie przedostają się do innych pomieszczeń. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Blanka II - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,3 m²
2 hall
11,5 m²
3 pom. gospodarcze
5,8 m²
4 kuchnia
7,7 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
27,5 m²
6 pokój
14,7 m²
7 pokój
10,8 m²
8 łazienka
6,1 m²
9 wc
1,6 m²
10 pokój
9,3 m²
11 garaż jednostan.
24,4 m²
razem
123,7 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Blanka II na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Blanka II
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
56 644 zł

stan surowy otwarty
92 410 zł

stan surowy zamknięty
18 368 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 201 000 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym i płytami włókno-cementowymi (lub kamiennymi). Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dobre Domy Flak & Abramowicz

Recenzje projektu Blanka II

  – 0 głosów

Projekt domu Blanka II należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Blanka II

Projekt domu Blanka

Blanka

99,2 m²

Projekty podobne do Blanka II WRP1518

Projekt domu Dom przy Przyjemnej 12 bis

Projekt domu Dom przy Przyjemnej 12

Projekt domu Tercjusz

Tercjusz

108,03 m²

Projekt domu Gabriel PS

Gabriel PS

106,08 m²

Projekt domu Rózia G1

Rózia G1

97,34 m²

Projekt domu Gabrysia PS

Gabrysia PS

99,12 m²