Projekt domu Basia z garażem 2-st. [A] WRF1041

Cena projektu: 2 800 zł 2 690 zł Oszczędzasz 110 złOferta ważna do 31 grudnia 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
131,9 m²
Min. szer. działki
25,1 m
Wysokość budynku
6,3 m
Pow. zabudowy
207,8 m²
Kubatura
559,1 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
315 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Basia z garażem 2-st. [A] jest odpowieni na średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Bryła budynku przykryta jest dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Basia z garażem 2-st. [A] to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Basia z garażem 2-st. [A] jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Basia z garażem 2-st. [A] - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,6 m²
2 hall
7,5 m²
3 korytarz
6,4 m²
4 pokój
11 m²
5 pokój
19,2 m²
6 łazienka
6,6 m²
7 pokój
18,8 m²
8 pokój
21,3 m²
9 pokój dzienny
27,9 m²
10 kuchnia + jadalnia
9 m²
11 wc
1,8 m²
12 pom. gospodarcze
5,7 m²
13 garaż dwustan.
34,1 m²
razem
172,9 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Basia z garażem 2-st. [A] na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Basia z garażem 2-st. [A]
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

198 677 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

261 529 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
59 575 zł

stan surowy otwarty
115 721 zł

stan surowy zamknięty
23 381 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm/ cegł.dziurawka. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk strukturalny/ okładzina kamienna. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ARCHECO Dom dla Ciebie

Opinie mieszkańców domu Basia z garażem 2-st. [A]

Zdjęcie profilowe Katarzyna58
Katarzyna58

Zdecydowaliśmy się na projekt domu Basia z garażem 2-st. WRF1041, ponieważ odpowiadał nam rozkład pomieszczeń. Poza tym szukaliśmy domu parterowego. Nasz dom jest usytuowany nietypowo, gdyż od północy mamy salon, od południa wejście. Przy takim rozmieszczeniu w pomieszczeniach jest jasno.

Budowa poszła sprawnie, na początku tylko z jedną ekipą były problemy, ale jak zrezygnowaliśmy z ich usług to zła passa się odwróciła. Z projektem domu Basia z garażem 2-st. WRF1041 wykonawcy nie mieli kłopotu, był bardzo czytelny. Jedynie w projekcie nie są pokazane precyzyjnie tarasy, gdyż nie ma ich deskowania. Na szczęście poradziliśmy sobie z tym. Z ogrzewania jesteśmy zadowoleni, wybraliśmy pompę ciepła.

W trakcie realizacji budowy wprowadziliśmy kilka zmian. Zamurowaliśmy przejście z kuchni do kotłowni- teraz jest w wiatrołapie. Zdecydowaliśmy się przesunąć ściankę w kotłowni, aby toaleta była większa. Zamiast opuszczanych schodów na strych umieszczonych według projektu w stropie w korytarz mamy wylane pełnowymiarowe schody w garażu. Na całym strychu mamy wylaną podłogę. Uważam, że warto jeszcze przemyśleć kwestie kominka. Zauważyliśmy dopiero po fakcie, że jest niezbyt szczęśliwie usytuowany - odprowadzanie powietrza od kominka wg projektu jest pod tarasem a sam kominek jest zbyt wysunięty na środek salonu.

Układ pomieszczeń nam odpowiada, szkoda jedynie, że salon nie jest odrobinę większy. Brakuję nam wykuszu na jadalnię. Nawet mieliśmy już projekt z wykuszem, jednak w trakcie prac go nie zrobiliśmy i teraz bardzo tego żałuję. Moja rodzina liczy cztery osoby, więc miejsca mamy wystarczająco. Cały dom i jego pomieszczenia bardzo sprzyjają życiu rodzinnemu, gdyż są rozmieszczone blisko siebie. Każdy z nas czuje swoją obecność. Jestem zadowolona, że projekt domu Basia z garażem 2-st. WRF1041 jest domem parterowym, na którym mi zależało. Mamy w nim również miejsce, aby przyjmować gości na święta przy stole. Jest również miejsce, żeby ich przenocować. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Basia z garażem 2-st. [A]

  – 0 głosów

Projekt domu Basia z garażem 2-st. [A] należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Basia z garażem 2-st. [A]

Projekt domu Basia z garażem 2-st. [A1] -110

Projekt domu Basia bez garażu [B] -110

Projekty podobne do Basia z garażem 2-st. [A] WRF1041

Projekt domu DomPasja 55 -500

DomPasja 55

143,8 m²

Projekt domu Klarowny D55

Klarowny D55

138,99 m²

Projekt domu Dobry 3 3D

Dobry 3

125 m²

Projekt domu Murator M122 Poranna mgła

Projekt domu Murator M191 Niezależny

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych