Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika KRD2705

Cena projektu: 2 590 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
140,7 m²
Min. szer. działki
23,4 m
Wysokość budynku
6,4 m
Pow. zabudowy
226,4 m²
Kubatura
1 014,5 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
337,4 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Aurelia Polo - murowana – ceramika został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Aurelia Polo - murowana – ceramika to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Zwolenników przestronnych wnętrz z pewnością zadowoli fakt, iż kuchnia w projekcie została otwarta na część wypoczynkową. Dzięki przewidzianej w projekcie wyspie kuchennej, gotowanie staje się częścią rodzinnych spotkań. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Aurelia Polo - murowana – ceramika - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,3 m²
2 hall
6,9 m²
3 spiżarnia
2,8 m²
4 kuchnia
11,4 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
31,4 m²
6 łazienka
4,5 m²
7 łazienka
7,7 m²
8 garderoba
5,1 m²
9 pokój
16,2 m²
10 pokój
11,9 m²
11 pokój
8,7 m²
12 korytarz
11,6 m²
13 pokój
13,4 m²
14 wc
1,9 m²
15 pom. gospodarcze
3,9 m²
16 kotłownia
6,1 m²
17 garaż dwustan.
32,6 m²
razem
179,4 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Aurelia Polo - murowana – ceramika na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Aurelia Polo - murowana – ceramika
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
76 203 zł

stan surowy otwarty
121 095 zł

stan surowy zamknięty
25 226 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: pustaki THERMOPOR 25 P+W firmy LEIER + docieplenie płyty styropianowe GOLD fasada firmy TERMOORGANIKA gr. 20 cm. Ściany wewnętrzne: konstrukcyjne: pustaki THERMOPOR 25 P+W firmy LEIER; działowe: pustaki THERMOPOR 11,5 P+W firmy LEIER. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS. Elewacja: tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Aurelia Polo - murowana – ceramika

  – 0 głosów

Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Aurelia Polo - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia Atu - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia - murowana – beton komórkowy

Projekt domu Aurelia Rex - murowana – keramzyt

Projekty podobne do Aurelia Polo - murowana – ceramika KRD2705

Projekt domu Murator M191 Niezależny

Projekt domu Murator M122 Poranna mgła

Projekt domu Murator M122a Poranna mgła - wariant I