Projekt domu Artemida - murowana – beton komórkowy KRD2754

Cena projektu: 3 200 zł 3 000 zł Oszczędzasz 200 złOferta ważna do 24 lutego 2020 r.

Rabat min. 200zł na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
161,8 m²
Min. szer. działki
23,1 m
Wysokość budynku
6,6 m
Pow. zabudowy
250,9 m²
Kubatura
1 273,5 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
394,5 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt Artemida - murowana – beton komórkowy dedykowany jest Inwestorom marzącym o domu w pełni komfortowym w użytkowaniu. Na wygodę codziennego mieszkania wpływa między innymi fakt, iż wszystkie pomieszczenia zostały uwzględnione na jednej kondygnacji. Dzięki temu nie musimy borykać się z korzystaniem ze schodów, co często bywa mało komfortowe, zwłaszcza w przypadku małych dzieci czy osób mających kłopoty z poruszaniem się. Jedna kondygnacja zdecydowanie ułatwia komunikację i wszystko mamy „pod ręka". Innym czynnikiem wpływający na swobodne funkcjonowanie w domu jest spory metraż. Powierzchnia ponad 160 m² sprawia, że wnętrze jest w pełni przestronne, a uwzględnione w domu pomieszczenia posiadają komfortowe wymiary. Ponadto, w projekcie mogły zostać uwzględnione praktyczne pomieszczenia dodatkowe jak spiżarka przy kuchni, pralnia czy garderoba. W bryle znajduje się dwustanowiskowy garaż z przejściem z wiatrołapu, co zdecydowanie docenimy podczas niesprzyjającej pogody. Mimo, iż projekt Artemida - murowana – beton komórkowy to dom parterowy, jego autor zadbał o wyraźny podział wnętrza na strefy, tak aby domownicy mogli cieszyć się poczuciem prywatności. Strefa dzienna została na siebie w całości otarta, ale również w jej przypadku możemy łatwo zauważyć optyczny podział na przeznaczenie konkretnych pomieszczeń. Miłośnicy gotowania z pewnością docenią duże wymiary kuchni oraz jej wyjątkową ustawność. Spora ilość szafek ułatwia zachowanie porządku, a długie blaty pozwalają na sprawną organizację prac nawet kilku osób jednocześnie. Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem jest wnęka przeznaczona na wstawienie lodówki. Kuchenna wyspa to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które zyskuje wśród Inwestorów coraz większą popularność. Dzięki niej podczas przyjęć możemy jednocześnie przyrządzać potrawy i rozmawiać z gośćmi, nie stojąc do nich tyłem. Jest to szczególnie wygodne, gdyż zaraz obok znajduje się miejsce na długi stół jadalniany. Ogromną zaletą projektu domu Artemida - murowana – beton komórkowy są przewidziane w części dziennej duże okna w narożnej formie. Właściwie cała jedna strona strefy wypoczynkowej została przeszklona, dzięki czemu wnętrze jest niesamowicie przestronne i efektowne. Wolnostojący kominek w salonie, doskonale sprawdzi się podczas jesiennych i zimowych wieczorów. Element ten sprzyja nastrojowej atmosferze, a z racji świetnie przemyślanej lokalizacji kominka, generowane przez niego ciepło rozchodzi się również do części nocnej. Uwzględnia ona trzy pokoje oraz strefę małżeńską składającą się z sypialni, garderoby oraz prywatnej łazienki. Oprócz tego, architekt uwzględnił wykonanie łazienki dla pozostałych domowników oraz osobnej toalety dla gości. Projekt domu Artemida - murowana – beton komórkowy został zaprojektowany w technologii murowanej.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Artemida - murowana – beton komórkowy - Rzut parteru

1 pokój dzienny
42,3 m²
2 kuchnia
16,1 m²
3 korytarz
13,1 m²
4 pokój
12,2 m²
5 pokój
12,1 m²
6 pokój
11,4 m²
7 pokój
11,3 m²
8 hall
8,9 m²
9 garderoba
7,5 m²
10 łazienka
6,4 m²
11 wiatrołap
5,9 m²
12 łazienka
5,2 m²
13 pom. gospodarcze
5,1 m²
14 łazienka
2,9 m²
15 spżarnia
1,4 m²
16 garaż jednostan.
38 m²
17 kotłownia
6 m²
razem
205,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Artemida - murowana – beton komórkowy na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Artemida - murowana – beton komórkowy
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

392 710 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: z betonu komórkowego SOLBET gr. 24 cm + docieplenie styropian gr. 15 cm firmy Termo o rganika. Ściany wewnętrzne: konstrukcyjne: bloczki SOLBET gr. 24 cm; działowe: bloczki SOLBET gr. 12 cm. Strop: drewniany. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: dostępny (zapytaj o cenę). Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS. Elewacja: kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne.

Rekomendowani producenci

Autor: Archeton

Recenzje projektu Artemida - murowana – beton komórkowy

  – 0 głosów

Projekt domu Artemida - murowana – beton komórkowy należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Artemida - murowana – beton komórkowy

Projekt domu Artemida Rex - murowana – beton komórkowy -200

Projekty podobne do Artemida - murowana – beton komórkowy KRD2754

Projekt domu Dla Melomana 1

Dla Melomana 1

156,06 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych