Projekt domu Antek 2C 2-garaże WRD1516

Cena projektu: 2 890 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
100,9 m²
Min. szer. działki
26 m
Wysokość budynku
6,66 m
Pow. zabudowy
198,4 m²
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Budynek Antek II wersja C z podwójnym garażem został stworzony na wzór znanego projektu Antek II wersja A bez garażu. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Antek II wersja C z podwójnym garażem to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Antek II wersja C z podwójnym garażem to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Dzięki zamkniętej kuchni, unikniemy ciekawskich spojrzeń gości, co szczególnie sprawdzi się podczas przyjęć, w trakcie których nie zawsze mamy w niej idealny porządek. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w domu garderoba. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Antek II wersja C z podwójnym garażem zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Antek 2C 2-garaże - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,7 m²
2 kotłownia
5,5 m²
3 kuchnia
8,7 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
31 m²
5 hall
7,9 m²
6 wc
2,7 m²
7 pokój
11,1 m²
8 garderoba
2,3 m²
9 pokój
11,6 m²
10 łazienka
6,9 m²
11 pokój
13,4 m²
12 garaż dwustan.
38 m²
razem
143,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Antek 2C 2-garaże na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Antek 2C 2-garaże
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

243 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: lekki podwieszany. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne 25cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Opinie mieszkańców domu Antek 2C 2-garaże

Zdjęcie profilowe brzozajacek
brzozajacek

Szukaliśmy z żoną domu o prostej bryle i nieskomplikowanym, dwuspadowym dachu. Oprócz tego, zwracaliśmy uwagę na układ pomieszczeń, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom. Projekt Antek II wersja C z podwójnym garażem WRD1516 spełniał wszystkie powyższe wymagania, dlatego zdecydowaliśmy się na jego realizację.

Podczas budowy nie mieliśmy większych problemów, aczkolwiek pojawił się jeden przy wykonywaniu nadproży. Murarze nie zrobili ich dostatecznie dobrze i musieliśmy poprawiać ten element. Pozostała cześć realizacji przebiegła sprawnie, a fachowcy nie zgłaszali błędów w projekcie.

Nasz dom został postawiony przy przy użyciu betonu komórkowego marki Solbet, natomiast ścianki działowe powstały z silikatów. Zewnętrzne mury wykonaliśmy z 42 cm bloczków, więc nie było potrzeby zastosowania dodatkowej warstwy izolacyjnej. Na chwilę obecną ogrzewamy za pomocą pieca na ekogroszek i to póki co się sprawdza. Mamy również możliwość podłączenia się do gazu ziemnego, dlatego przygotowałem odpowiednie instalacje i być może w przyszłości zdecydujemy się na ogrzewanie gazowe.

Aby dostosować projekt domu Antek II wersja C z podwójnym garażem WRD1516 do wszystkich naszych oczekiwań, wprowadziliśmy w nim kilka zmian i nie mieliśmy z tym żadnych problemów. W naszym przypadku garaż stracił swoje pierwotnie przeznaczenie, a jego powierzchnię przeznaczyliśmy na zrobienie dużego pokoju, pralnio-suszarni oraz większej niż w oryginale kotłowni. Z kolei w pomieszczeniu, w którym miał znajdować się piec, mamy obecnie spiżarnię.

Między kuchnią, a salonem znajduje się uskok, w rogu którego projektant przewidział wąskie okienko. Ja natomiast postanowiłem przeszklić to miejsce wstawiając ogromną narożną witrynę (od podłogi do samej góry). Nad tą przestrzenią nie mamy stropu, więc daje to niesamowity efekt i robi wrażenie.

Jestem bardzo zadowolony z usytuowania naszego domu względem stron świata. Front domu znajduje się po stronie zachodniej, natomiast okna w salonie wychodzą na wschód. Na tarasie słońce mamy tylko rano, a w późniejszych godzinach jest już tam przyjemny cień. To świetnie rozwiązanie szczególnie w letnie, upalne dni.

Cieszę się, iż zdecydowaliśmy się na projekt domu parterowego Antek II wersja C z podwójnym garażem WRD1516. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń od początku nam się spodobał, a po kilku wprowadzonych przez nas zmianach jest dokładnie taki, jak chcieliśmy. Na chwilę obecną już raczej nic bym w nim nie zmienił. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Antek 2C 2-garaże

  – 0 głosów

Projekt domu Antek 2C 2-garaże należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Antek 2C 2-garaże

Projekt domu Antek 3A

Antek 3A

100,9 m²

Projekt domu Antek 2A

Antek 2A

100,9 m²

Projekt domu Antek 2C 2-garaże PS

Projekt domu Antek B garaż

Antek B garaż

100,9 m²

Projekt domu Antek 3B garaż

Antek 3B garaż

100,9 m²

Projekt domu Antek B garaż PS

Antek B garaż PS

101,5 m²

Projekt domu Antek C 2-garaże PS

Projekt domu Antek 3C 2-garaże

Antek 3C 2-garaże

100,9 m²

Projekt domu Antek 2B garaż PS

Antek 2B garaż PS

101,3 m²

Projekt domu Antek C 2-garaże

Antek C 2-garaże

100,9 m²

Projekt domu Antek A

Antek A

100,7 m²

Projekt domu Antek 2B garaż

Antek 2B garaż

100,9 m²

Projekty podobne do Antek 2C 2-garaże WRD1516

Projekt domu AJR 03 A2 v01 -450

AJR 03 A2 v01

101,6 m²

Projekt domu Julek trend z garażem 2-st. [A1]

Projekt domu AJR_03_A2 -450

AJR_03_A2

98,6 m²

Projekt domu Kinga C

Kinga C

98,6 m²

Projekt domu Rawenna II LMB74a

Rawenna II LMB74a

108,85 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych