zabek7

4

Zdjęcie użytkownika

3
1
0

Buduję

Udostępnij

1

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Witam Planuję budowę Przemyślanego IV w Płocku lub okolicy. Piszcie jeśli ten projekt też się Wam spodobał lub już go budujecie. Zamieszczajcie zdjęcia szczególnie te ze zmianami jakie wprowadziliście w odniesieniu do oryginału. Pozdrawiam wszystkich Przemyślanych.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi zabek7 Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

16 kwietnia 2010

Ciekawi mnie wizualizacja elewacji - czy taki garaż nie popsuje harmonii Bartka (jest symetryczny) - przekrój parteru nie jest zły, a dodatkowe miejsce na auto to dobry pomysł - plus za większą przestrzeń kotłowni/spiżarki i kuchni/jadalni. Sufit antresoli nad salonem chyba nie uległ zmianie?

0

do: :

25 grudnia 2009

Witam

Dołączam się do podziękowań a zarazem składam od siebie Ciepłe życzenia Spokojnych Świąt i Hucznego Sylwestra - z Bartkiem ;-)

0

do: :

3 grudnia 2009

To niedaleko, ok. 100km od nas. My planujemy budowę koło Lidzbarka Welskiego, powiat działdowski

0

10 września 2009

Koszty budowy BARTKA

Jeśli ktoś z Bartkowiczów prowadzi bądź prowadził zestawienia wydatków budowlanych to jestem zainteresowany realnymi kosztami - STANU SUROWEGO. Jak ma się koszt domu "z pustaka" do budowanego "z drewna"?

Piszcie jak oszczędnie ale z głową podejść do tematu wydatków.

0

39 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  19 marca 2012

my mymy fundamety z ociepleniem,wydaje mi sie ze u nas 9 tys za stan zero to przyzwoita suma robocizny.A 15 tys to masz racje troche to duzo napewno idzie taniej..

  0   ·  3 czerwca 2012

Zastanawia mnie mocno jak jak dana technologia budowy wpływa na cenę Bartka. Bryła jest prosta - co daje mu klasę i ponadczasowość a samo wykonawstwo nie powinno sprawiać wiele trudności. Początkowo myślałem o gazobetonie ale teraz chodzi mi po głowie szalunek tracony ze styropianu co podobno obniża zapotrzebowanie energetyczne domu i koszt samej robocizny. Rozważaliście taką technologię?

  0   ·  4 października 2013

Po wstępnych podliczeniach wychodzi mi jakieś 89000 bez dachu, liczę że stan surowy z oknami dachowymi zamkniemy w 150 000.

  0   20 kwietnia 2009