wieza100

4

Zdjęcie użytkownika

1
2
9

Buduję

Udostępnij

1

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi wieza100 Zaloguj się lub Zarejestruj

2 stycznia 2010

Nasza modyfikacja projektu

My tak sobie wymyśliliśmy układ w naszym Antku.

9

, , i 6 innym podoba się to.

12 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  19 lipca 2011

Tu wpisz swoją odpowiedź. Możesz również wstawić zdjęcia ze swojej galerii.witam wieża.projekt zmian fajny .jutro ja kupuję projekt antek 2 z garazem pojedyńczym.narazie obserwuję wasze blogi i uczę się jak zrobić by domek był piękny.kaczaki

  0   ·  14 listopada 2013

Projekt jest genialny, ale Wasza wersja nie do końca do mnie przemawia. Owszem, na papierze wydaje się funkcjonalna, ale czytałam wiele opinii na temat takiego przejścia z garażu do domu. Po pierwsze ludzie twierdzą że w domu czuc wtedy zapachy z garażu ( choćby spaliny ) a przeciez blisko macie sypialnie, a po drugie wychodząc z garażu trzeba przejść cały dom żeby dotrzec wiatrołapu gdzie swobodnie się przebierzemy. Gdzie w zimę zostawisz ciężkie, brudne buty ? Albo w garażu albo pobrudzisz cały dom. Nie piszę tego złośliwie, więc się nie obrażajcie na mnie, dzielę się tym co sama przeczytałam , uważam że warto to przemyśleć.

  0   ·  19 listopada 2013

witam, z własnego doświadczenia mogę potwierdzić funkcjonalność takiego projektu. Od ponad roku mieszkam w takim domu - lustrzanym odbiciem tegoż projektu ale z pomieszczeniem gosp. zachowanym koło kuchni. Przejście z garażu do salonu nie zajmuje dużo czasu. Niestety przez przejście zmalały pokoje ale pomimo tego są bardzo ustawne. W sypialni mamy duże łóżko i 2 szafy typu komandor. Uwaga do wieza100 - my ściankę pomiędzy sypialnią a pokojem zrobiliśmy zygzakiem przez co w obu pokojach mamy do dyspozycji wnękę na szafę typu komandor. Dodatkowo zamontowaliśmy jedno okno koło stołu w części jadalnianej przez co goście nas odwiedzający chwalą ilośc światła w salonie. No i nie można też wspomnieć o oknie tarasowym - 4 metry bez zmian - które jest piękne i daje wspaniałe widoki. Tam gdzie macie Państwo pomieszczenie gosp w garażu my mamy kotłownie. Jakoś nie czujemy spalin czy to z garażu (auto) czy tez z kotłowni. Fakt dołożyliśmy kanał wentylacyjny i jest OK. Polecamy wszystkim ten domek.