Wanda_wroclaw

19

Zdjęcie użytkownika

16
3
0

Buduję

Udostępnij

kawy.. kawy mi potrzeba!

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Wanda_wroclaw Zaloguj się lub Zarejestruj

Czekamy na więcej fotek! 😃

Poprosimy o więcej fotek!!! 😃

Wanda_wroclaw zadał(a) pytanie.

10 czerwca 2013

Ogrzewanie podłogowe- na co zwrócić uwagę i czy można samodzielnie zamontować?

Ogrzewanie podłogowe

Stawiamy dom praktycznie sami. Postanowiliśmy, że spróbujemy swoimi siłami założyć ogrzewanie podłogowe. Co możecie nam doradzić? Jak uniknąć błędów, na co zwracać uwagę i czy waszym zdaniem da się w ogóle samemu zamontować coś takiego? Jak najłatwiej rozplanować przebieg rurek i co ile je rozkładać? Najpierw plan, potem działamy 😃 My się wyzwań nie boimy :D I jak narazie to szczęście nam sprzyja i wszystko w miarę dobrze wychodzi. A ile się nauczyliśmy! ho ho! :D Śmiejemy się z mężem, że jak skończymy budowę naszego to zmieniamy zawód bo będziemy już ekspertami w tym fachu 😃 Jednak podłogówki trochę się obawiamy dlatego z wdzięcznością przyjmiemy każde uwagi i porady! Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
kynia156
kynia156   0   ·  24 listopada 2013

moja porada szukajcie osoby co zna sie na tym mozna szybko zrobic samemu ale to nie proste wszystko zalezy ile metrow kw podlogi ilosc petli rodzielnia to wszystko sie liczy odleglosc miedzy przewodami od ktorej stony zczac ja sam osobiscie tez zakaldam ogrzewanie podlogowe i nie zbieram sie sam z to mimo ze wiem jak to zrobic wole spekoli od tego niech to zrobi poprawnie i spokoj

kynia156
kynia156   0   ·  24 listopada 2013

w skrucie powiem nie ma ludzi mocnych

p69p
p69p   0   ·  25 listopada 2013

Podłogówka, rzecz może nie jest trudna do wykonania jak chcecie zrobic w jednym pomieszczeniu czy dwóch, jeśli w całym domu, co bardzo polecam to trzeba to dobrze rozplanować.

Czym ocieplać ściany? Jaki rodzaj tynku wybrać?

Czy ktoś może nam doradzić jak powinny być ocieplone ściany? Wiemy już od naszego szefa budowy, że masa gruntująca, siatka zbrojąca, kleje oraz tynk powinny być dopasowane do siebie pod względem parametrów mechaniczno-chemicznych oraz posiadać atesty budowlane. Podobno najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemowych rozwiązań. Dlatego nie będziemy chyba nic na siłę kombinować. Doradźcie nam tylko proszę jaki rodzaj tynku wybrać? Jaki wy zastosowaliście na swoich ścianach? Na co zwrócić uwagę? Czy też skorzystaliście z tych systemowych rozwiązań?

Właśnie rozkoszuję się Cafe Essense 😃 Pozdrawiam bardzo cieplutko!

Polecam dallmayr pro domo (jeszcze lepsza ethiopia, ale u Niemca tylko dostępna) 😃

Pozdrawiam

D.

Wanda_wroclaw opublikował(a) plik.

29 kwietnia 2013

E.dit
E.dit   0   ·  29 kwietnia 2013

Ależ błogo 😃 Przesłodka fotka ;)

Wanda_wroclaw
Wanda_wroclaw   0   ·  15 maja 2013

Dziękuję bardzo 😃 Niestety moja kicia ma cukrzyce bidulka ale czuje się coraz lepiej i znowu zaczyna fikać jak młody kociak 😃

Dajana100 przy takiej pogodzie można zahartować organizm 😃 Dzisiaj wreszcie u mnie słonko wyszło.. aż chce się żyć!

Wesoła dziewczyna z ciebie Wandziu .:-)

Super domek! Gratuluję!

Piękna pogoda - czas na spacer 😃 Kto idzie ze mną?