tomek01

1

Zdjęcie użytkownika

6
3
0

Buduję

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi tomek01 Zaloguj się lub Zarejestruj

Nie korzystałam, adaptacje projektu robiło nam biuro projektowe położone w niedalekiej odległości od domu. Szybko i sprawnie. uważam, że tak rozsądniej.

No i się wreszcie po pół roku udało uzyskać "Zgodę na budowę".

Wczoraj podpisałem umowę na budowę do stanu developerskiego i jak tylko pogoda pozwoli to rozpoczynam budowę od 12 tego marca.

Krew mnie zalewa.... Zdecydowałem się na skorzystanie z usługi "Adaptacja projektu + formalności" oferowanej przez Extradom. Od początku lipca czekam na zakończenie ich pracy a nigdzie, poza telefonicznymi zapewnieniami nie mogę znaleźć jaki termin ich obowiązuje. Za to pieniądze pobierają bardzo szybko.

Miał być gotowy w ciągu miesiąca a tu po miesiącu zauważyli, że trzeba zmienić kąt nachylenia dach. W połowie września projekt był jeszcze u architekta ale na koniec września napewno wszystko będzie zakończone. Zbliża się połowa października i żadnego kontaktu.... Nie dajcie się zwieść ofertą profesjonalizmu i fachowości bo nijak się to ma do rzeczywistości.

wszystko gotowe

Plac budowy gotowy a Extradom od 18 czerwca nie jest w stanie zakończyć adaptacji projektu

8 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
tomek01
tomek01   0   ·  20 grudnia 2011

i działka dalej tak wygląda bo Extradom dokumentację robiła od początku lipca do początku grudnia..... i do tego niekompletną tak że musiałem zatrudnić jeszcze jednego architekta i może zgodę na budowę dostanę po nowym roku

Mirka_Z
Mirka_Z   0   ·  6 stycznia 2012

Droga przez mękę... Gratuluję wyboru projektu.

cocney70
cocney70   0   ·  15 maja 2012

extradom tez sobie ze mna takm pogrywal

Mam pytanie do członków portalu. Czy jest tu ktoś kto korzystał z usług firmy Well Made?