tmarlena

1

Zdjęcie użytkownika

0
0
0

Buduję

  • Formalności przed budową

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi tmarlena Zaloguj się lub Zarejestruj

8 października 2019

Witam, mam pytanie ile Was wyniósł całkowity koszt dachu? i jaki jest koszt dekarza? Pozdrawiam

0

8 października 2019

Witam, mam pytanie ile Was wyniósł całkowity koszt dachu? i Jaki jest koszt dekarza? Pozdrawiam

0

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  27 października 2019

Jankes, a deskowaliscie ?i czym kryliscie? My mamy wydeskowany pod papa, właśnie czeka nas zbieranie na dekarzy i materiał pozostały na dach czyli na blachodachówke, veluxy itp. Mógłbyś napisać jeśli pamiętasz ile mniej więcej wyniosla Was blacho-dachowka czy dachowka, okna, dekarze, ile metrów... Przeraża mnie ten dach trochę bo spodziewałam się że to ogromny koszt ale że aż tak... dom fajny, ale bardzo kosztowny. Jak zaczynaliśmy go budować wszystko było tańsze, materiał na dach wtedy nam wyliczyli na 40 tys, teraz zapewne dużo więcej skoro napsiales że 100 000 dlatego postanowilam zapytać Ciebie co w to wchodzi.

  0   ·  29 października 2019

Nasza wycena z czerwca. Mamy tylko dwie lukarny (siostrzany projekt Flawia 2). Dach ok. 95-100 tys. zł. Bez deskowania, z lepszą membraną, wWięźba, polska blachodachówka modułowa (gw. 30lat), 5 okien dachowych Fakro z kołnierzami uszczelniającymi, obróbki kominów, wyłaz dachowy i orynnowanie stalowe, robocizna od a do z. Dla porównania - w 2016 r. koszt zamykał się w kwotach 70 - 85 tys. zł w zależności od standardu i opcji deskowania.

  0   ·  29 października 2019

w wycenie ma znaczenie stopień trudności , albo raczej skomplikowania prac dachowych ....Prosty dach dwuspadowy znacznie taniej ...u mnie 160m2 1 okno dachowe 50 tyś . Odeskowanie , papa , blachodachówka modułowa , orynnowanie , obróbki blacharskie ...