Targi Dom Inteligentny

0

Zdjęcie użytkownika

9
4
0

Udostępnij

9

Osoby i firmy

Audio Video Show & Smart Home 2017. Fuzja kultowych targów. Z największą przyjemnością informujemy, że dotychczasowa formuła targów Audio Video Show została rozszerzona. Od dzisiaj wydarzenie nosi nazwę Audio Video Show & Smart Home. Oprócz setek wystawców z dziedziny perfekcyjnego dźwięku i wizji, obecni będą również eksperci oraz najlepsi producenci rozwiązań, pozwalających na zautomatyzowane zarządzanie domem. Połączone ze sobą Audio Video Show oraz Targi Dom Inteligentny odbędą się w dniach 17-19 listopada 2017 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Targi Dom Inteligentny Zaloguj się lub Zarejestruj

  0   13 listopada 2017

  0   13 listopada 2017

  0   13 listopada 2017

  0   13 listopada 2017

  0   13 listopada 2017

13 listopada 2017

Audio Video Show & Smart Home 2017

fuzja kultowych targów

Z największą przyjemnością informujemy, że dotychczasowa formuła targów Audio Video Show została rozszerzona. Od dzisiaj wydarzenie nosi nazwę Audio Video Show & Smart Home. Oprócz setek wystawców z dziedziny perfekcyjnego dźwięku i wizji, obecni będą również eksperci oraz najlepsi producenci rozwiązań, pozwalających na zautomatyzowane zarządzanie domem. Połączone ze sobą Audio Video Show oraz Targi Dom Inteligentny odbędą się w dniach 17 19 listopada 2017 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

W trakcie tegorocznej edycji targów, uczestnicy będą mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności i zaletach najlepszych rozwiązań przeznaczonych do elektronicznego sprawowania kontroli nad domem.

Nowoczesny dom integruje w sobie zarówno systemy automatyki budynkowej, audio video, jak i AGD w jeden, wygodnie sterowany system. Dlatego chcemy, aby wszystkie te branże spotkały się i zintegrowały na jednym, wspólnym wydarzeniu, które zgromadzi wszystkie firmy działające w branży AV, instalacyjnej, architektów oraz klientów końcowych. Połączona impreza to większa ilość wystawców, oznaczająca większą atrakcyjność targów dla zwiedzających. 

Podczas Audio Video Show & Smart Home , w dniach 18 19 listopada odbędzie się również ANTYKONFERENCJA dla architektów - projektowanie a nowe technologie. Gościem specjalnym będzie Ewa Mierzejewska – osobowość telewizyjna, dziennikarka, a przede wszystkim ekspertka w dziedzinie projektowania przestrzeni mieszkalnych.

Pierwsza prezentacja to „Nowoczesny dom. Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz mieszkalnych”. Autorka przedstawi własny, subiektywny wybór najważniejszych trendów, zjawisk i tendencji w aranżacji domów i mieszkań. Drugie wystąpienie nosi nazwę „Nowa epoka w designie telewizorów". W nim Ewa Mierzejewska opowie gdzie i jak umieścić telewizor, aby nie sprawiał problemu w aranżacji wnętrza.

Kolejne panele poprowadzą wybitni specjaliści, architekci i instalatorzy, a dotyczyć będą następujących tematów:

 • jak się nie uczyć się o domach inteligentnych i bezproblemowo zarządzać energią cieplną
 • zintegrowany Dom Inteligentny w technologii KNX
 • projektowanie prywatnej sali kinowej – wizja architekta a wymagania techniczne
 • Dom Inteligentny. Przyszłość czy teraźniejszość?
 • dlaczego warto decydować się na automatykę w domu/mieszkaniu
 • interaktywne spotkanie, na którym można dotknąć automatykę

Audio Video Show – jest największą w Polsce i drugą co do wielkości wystawą sprzętu audio-video w Europie. To jedyna taka Wystawa, gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

Targi Dom Inteligentny – Największe w Polsce wydarzenie w branży smart home, odbywające się od 2010 roku. Gromadzi dystrybutorów sprzętu automatyki budynkowej oraz instalatorów, integratorów, projektantów i architektów oraz inwestorów.

0

  0   ·  13 listopada 2017

Zapraszamy do udziału w Targach!

9 lutego 2017

DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie!

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia. W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które odbędzie się w marcu w Warszawie.

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze. Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:

 • interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,
 • budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,
 • poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki

Targi będą znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy będzie można nie tylko zobaczyć, ale również zamówić w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania. Termin imprezy – tuż przed sezonem budowlanym – jest idealny dla inwestorów i architektów, którzy właśnie teraz będą podejmować decyzje dotyczące konkretnych rozwiązań i wybierać wykonawców do realizacji nowych inwestycji i remontów.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW DOM inteligentny:

 • systemy automatyki domu inteligentnego
 • systemy integracji i sterowania mobilnego
 • kino domowe, multiroom, AGD
 • automatyka drzwi, okien, rolet i bram
 • systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne
 • domowe źródła energii odnawialnej
 • ogród i garaż

ZAKRES TEMATYCZNY STREFY DESIGNU ewa & wnętrze:

 • meble i oświetlenie
 • artykuły dekoracyjne
 • tkaniny, tapety, dywany materiały wykończeniowe

Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. najbardziej uznani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

Partnerzy wydarzenia: Dom & Wnętrze, Poland Sotheby’s International Realty, Husqvarna.

Patroni medialni: telewizja Domo+, radio TOK FM, magazyny: Logo, Dom & Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, serwisy: Fachowy Elektryk, Infomarket, Infoaudio, Soundrebels, Bryła.pl i Extradom.pl 

Kto za tym stoi? Organizatorką STREFY DESIGNU ewa & wnętrze jest Ewa Mierzejewska, dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dziedzinie designu i urządzania wnętrz. Redaktor naczelna magazynu „Dom & Wnętrze”. Od kilku lat prowadzi własny blog ewaiwnetrze.pl , którego celem jest propagowanie najwyższej klasy designu w Polsce. Miłośnikom wzornictwa znana jest także jako autorka programów telewizyjnych na kanale Domo+ oraz stały ekspert w porannym programie telewizji TVN . Arkadiusz Walus – ekspert branży audio/video i smart home, wydawca Magazynu i portalu DOM INTELIGENTNY.pl , organizator targów i eventów.

0

  0   ·  9 lutego 2017

Zapraszamy!

30 marca 2016

Twój dom może być piękniejszy, bardziej komfortowy i inteligentniejszy niż myślisz!

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na TARGI DOM Inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2016. Wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie w dniach 8-10 kwietnia. TARGI DOM Inteligentny to jedyna w Polsce impreza o tak dużym zasięgu związana z nowymi technologiami w designie i architekturze. Co roku przyciąga tysiące gości: Inwestorów, architektów i projektantów, dziennikarzy i przedstawicieli firm. Tegoroczna, piąta edycja organizowana jest w supernowoczesnym obiekcie EXPO KRAKÓW, na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych. Setki nowatorskich produktów zostanie zaprezentowanych w strefach: Bezpieczeństwo, Automatyka, Ekodom, RTV, AGD, Instalacje, Światło, Kuchnia, Kino domowe, a także - nowość! - Roboty Domowe. Będzie można je nie tylko zobaczyć, lecz także kupić na miejscu. Goście TARGÓW DOM Inteligentny będą mogli osobiście przekonać się, jak funkcjonują nowoczesne systemy grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne, automaty do bram i rolet czy systemy sterowania oświetleniem. Dowiedzą się, na czym polega działanie domowych źródeł energii odnawialnej i sprzętów oszczędzających energię i wodę. Zobaczą, jak wygodny i funkcjonalny może być dom XXI wieku.

Atrakcją tegorocznej edycji będzie nowa, zlokalizowana w sercu przestrzeni targowej STREFA DESIGNU ewa & wnętrze. Organizuje ją Ewa Mierzejewska, dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem pracy w mediach (m.in. „Dom & Wnętrze”, „Martha Stewart Living”, autorskie programy w telewizji DOMO+), ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz, konsultantka firm i promotorka wysokiej klasy designu w Polsce. W STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze zaprezentuje różnego typu produkty oferowane przez kilkanaście wyselekcjonowanych firm. Zobaczymy zatem to co najlepsze i co niezbędne do urządzenia domu komfortowego i eleganckiego: od innowacyjnych materiałów wykończeniowych po doskonałej jakości meble, unikalne tapety i niestandardową ceramikę łazienkową. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników pięknych wnętrz i osób o wyższych wymaganiach estetycznych. Ewa Mierzejewska jako jedna z gwiazd Wieczoru VIP wygłosi również wykład o inteligentnym urządzaniu domu.

Nieodłączną częścią TARGÓW DOM Inteligentny jest AV&HOME CINEMA SHOW. W piętnastu salach podziwiać będziemy niesamowite systemy kina domowego i stereo. Zobaczymy najbardziej gorące nowości z branży elektronicznej. Największą atrakcją dla miłośników muzyki będzie z pewnością „Pojedynek: Winyl vs. Taśma vs. Plik”. Zaprasza na niego Arkadiusz Walus - znany i ceniony ekspert w dziedzinie audio i systemów inteligentnych, współwłaściciel czasopisma „Dom Inteligentny”. Po raz pierwszy w Polsce słuchacze będą mogli usłyszeć i porównać dźwięk zapisany na trzech podstawowych nośnikach muzyki. Co więcej, wyrażą swoją opinię poprzez głosowanie na wybrany wariant.

TARGOM DOM Inteligentny towarzyszyć będzie FORUM BUDOWNICTWA oraz szereg ciekawych konferencji, prelekcji i warsztatów dla architektów, instalatorów i inwestorów. Darmowych konsultacji uczestnikom TARGÓW przez cały czas ich trwania udzielać będą architekci i projektanci wnętrz - w ramach specjalnie przygotowanej STREFY ARCHITEKTA. Podczas trzydniowej imprezy TARGI DOM Inteligentny nie zabraknie atrakcji takich jak testy samochodów z napędem elektrycznym, pokazy kulinarne i występy gwiazd.

Zapraszamy do Krakowa!

0

  0   ·  8 lutego 2017

Zapraszamy

30 marca 2016

Pojedynek trzech najważniejszych formatów w historii audio na AV&HOME CINEMA SHOW 2016

Organizator AV&HOME CINEMA SHOW 2016 przygotował dla odwiedzających niezwykłą atrakcję – możliwość bezpośredniego porównania trzech głównych formatów, które ukształtowały współczesne audio – taśmy magnetofonowej, płyt winylowych i plików muzycznych. W dodatku każdy z uczestników odsłuchów będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Wynik wyborów ogłoszony zostanie po AV&HCS, a wśród głosujących organizatorzy rozlosują atrakcyjne nagrody.

Pokazy porównawcze odbywać się będą z użyciem specjalnie na tę okazje skonstruowanego przełącznika przez cały czas trwania AV&HCS, w specjalnie zaadaptowanej pod względem akustycznym ok. 140 metrowej sali odsłuchowej. Swój udział już teraz zapowiedzieli muzycy, prezenterzy radiowi, oraz przedstawiciele branży audio. System demonstracyjny zostanie oparty o intrygujące, rodzime i zarazem unikalne w skali światowej kolumny Zeta Zero Orbital 360. Świat taśm (w tym legendarnych Ampex Grand Master 499 Gold i Quantegy GP9) reprezentować będzie magnetofon Revox Studer A-700. Zalety czarnej, winylowej płyty zaprezentuje najwyższy model gramofonu. Acutus Reference SP kosztujący niebagatelne 135 tysięcy złotych! Wszystkie modele tego gramofonu oparte są na identycznej konstrukcji łożyska. Eliminuje ono drgania płyty winylowej pochodzące z igły. Pozwala to na bardzo czyste, pozbawione praktycznie zniekształceń, odtwarzanie nagrań. Przemyślna konstrukcja zawieszenia gramofonu czyni go obojętnym na drgania pocodzące od fali dźwiękowej, zazwyczaj powodującej jeszcze większe zniekształcenia niż te, które pochodzą od drgań igły. Gramofon posiada napędzany prądem zmiennym silnik o wysokim momencie obrotowym. Od modelu Acutus SP różni się tylko mocniejszym zasilaczem, które jest w stanie wytworzyć idealnie stabilny i wolny od zniekształceń prąd. Podczas pokazu gramofon wyposażony zostanie w ramię SME IV oraz wkładkę EMT JSD6. Wkładka produkowana jest przez niewielką niemiecką manufakturę. Kilka dni temu została ona uhonorowana nagrodą Grammy za wybitne osiągnięcia techniczne na polu nagrywania i odtwarzania muzyki. Uzupełnieniem systemu będzie przedwzmacniacz gramofonowy AVID Pulsare II.

V edycja TARGÓW DOM inteligentny 2016 oraz AV&HOME CINEMA SHOW odbędzie się w terminie 8-10 kwietnia 2016 w EXPO KRAKÓW przy ulicy Galicyjskiej 9. Odbywająca się w ostatnich latach na Stadionie Narodowym w Warszawie impreza zmienia lokalizację na supernowoczesne centrum targowe w Krakowie. Dla branży audio video i kino domowe organizator - DI Media&Co Sp. z o.o. zapewnia 15 sal prezentacyjnych o znakomitej akustyce i powierzchniach od 24 do 130 metrów kwadratowych. Będzie można w nich odsłuchać dźwięk najwyższej jakości oraz zobaczyć kino domowe w najwyższych rozdzielczościach, zarówno na telewizorach, jak i projektorach. Pierwszą gwiazdą tegorocznej, wiosennej edycji będą duńskie głośniki i dzieło sztuki w jednym, czyli BeoLab 90 Bang&Olufsena kosztujące „jedyne” 300 tysięcy złotych za parę! Będzie to pierwsza w Polsce publiczna prezentacja tego niesamowitego brzmienia i designu. Podczas imprezy będzie można również odwiedzić specjalną STREFĘ SŁUCHAWKOWĄ, w której można nie tylko oglądać i słuchać, ale także KUPIĆ słuchawki wielu producentów w korzystnych, targowych cenach.

Nie zabraknie również specjalnej STREFY MULTIROOM, gdzie można prezentować sprzęt instalacyjny oraz STREFY DESIGNU, która będzie doskonałym magnesem do odwiedzenia targów nie tylko przez fanów techniki, ale również przez projektantów, designerów i architektów. Ewa Mierzejewska – niekwestionowana liderka polskiego STYLU i DESIGNU, wieloletnia redaktor naczelna DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „ewa&wnętrze”, najlepsza polska blogerka wnętrzarska zorganizuje podczas targów specjalną strefę designu „ewa&wnętrze”.

Wystawcy TRAGÓW DOM inteligentny zaprezentują się na ponad pięciu tysiącach metrów kwadratowych ultra nowoczesnego EXPO KRAKÓW.

Spotkajmy się w pięknym Krakowie!

0

  0   ·  8 lutego 2017

Zapraszamy