Sylwia

10

Zdjęcie użytkownika

5
3
0

Udostępnij

3

Razem z mężem mamy wspaniałą działkę, zaraz przy lesie, w pobliżu jezioro. Szukamy jakiegoś ciekawego domku parterowego, abyśmy mogli na dłuższe dni wolne uciec z miasta i odpocząć ;)

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Sylwia Zaloguj się lub Zarejestruj

  0   29 kwietnia 2013

  0   29 kwietnia 2013

  0   12 kwietnia 2013

23 stycznia 2009

Garaż

Czy w tym projekcie dałoby się wydłużyć garaż, tak aby zrównał się z linia domu, chciałabym zyskać miejsce na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z wejściem od ogrodu. Obawiam się tylko, jak to będzie wyglądało, szczególnie dach. Proszę o rade w tym temacie?

0

23 stycznia 2009

Zmiana w projekcie

Witam serdecznie, Podoba mi się projekt Aria 2, ale chciałabym by kuchnia była bardziej otwarta na salon. Ściana pomiędzy pomieszczeniami na rysunku wygląda na nośną, czy jest zatem możliwość skrócenia ściany do kominka i ewentualnie zastąpienia jej słupem? Pozdrawiam M

0

23 stycznia 2009

Dom w kokosach

Piękny dom, czy ktoś z budujących orientuje się w kosztach budowy do stanu zamkniętego?

0

23 stycznia 2009

Triada III

Witam, Niezbyt orientuje się w sprawach budowy. Proszę wyjaśnić mi czy w bliźniaku pojedyncze domy przylegają jedynie do siebie ścianami, czy są połączone wspólnymi instalacjami, konstrukcją itd.??

0

23 stycznia 2009

Garaż

Witam serdecznie, co Państwo myślicie o wydłużeniu garażu do linii domu z obu stron, można zyskać trochę miejsca na małe pomieszczenie gospodarcze, a i bryła budynku będzie chyba ładnie wyglądać.

0

23 stycznia 2009

Iwa

Podoba mi się projekt, zastanawiam się tylko nad powiększeniem i otwarciem kuchni na salon. Może ktoś ma ciekawy pomysł jak to zrobić?

0

23 stycznia 2009

Dom w dziewannie

Tylu budujących, a cisza w grupie. Proszę podzielcie się Państwo doświadczeniami, ile kosztowało wybudowanie tego ślicznego domku, jakie adaptacje Państwo wykonali?

0

22 stycznia 2009

Kominek

Przeglądam projekty domków i trafiłam na Apolonie zastanawia się nad kominkiem, jakie są zalety posiadania 2 kominków na zewnątrz i wewnątrz. Czy w praktyce tak naprawdę używa się obu??

0

22 stycznia 2009

Zdjęcia z budowy

Witam, może ktoś posiada zdjęcia z budowy tego pięknego domu.

0

21 stycznia 2009

Kuchnia

Witam, podoba mi się układ pomieszczeń w tym domku, zastanawiam się tylko jak oddzielić kuchnie od salonu, może macie jakieś ciekawe propozycje?

0

21 stycznia 2009

Zmiany w projekcie poziomka b

Witam serdecznie, Mam pytanie do osób budujących, zmieniliście projekt czy budowaliście w oryginale? Zastanawiam się czy można zmniejszyć klatkę schodową, tak by nie było przerwy między biegami schodów? Zyskamy wtedy większą kuchnie i pokój na poddaszu. Jaka jest wysokość i powierzchnia strychu za łazienką, można tam umieścić pralnie?

0

20 stycznia 2009

Koszty budowy

Witam miłośników projektu, bardzo jestem ciekawa kosztów budowy tego domku, czy ktoś orientuje się jaki jest koszt stanu zamkniętego?

0

20 stycznia 2009

Zdjęcia z budowy

Witam serdecznie, bardzo podoba mi się projekt, chciałabym go zobaczyć choć na zdjęciach, może ktoś z budujących zamieści kilka fotografii, prosiłabym również o jakieś rady jeśli chodzi o projekt, czy warto dokonywać zmian i jakie ewentualnie.

0

20 stycznia 2009

Wysokość pomieszczeń - poddasze

Witam serdecznie,

Bardzo spodobał mi się projekt Gienia, przestronne pokoje na poddaszu i kręcone schody 😃 zastanawiam się tylko jaka jest wysokość pomieszczeń i czy skosy nie są zbyt duże?

0

19 stycznia 2009

Okna

Mam pytanie do budujących, czy pokoje są wystarczająco doświetlone, czy korzystnie byłoby powiększyć otwory okienne i zwiększyć ich ilość.

0

19 stycznia 2009

Piękny dom

Bardzo podoba mi się ten projekt, mam prośbę do osób, które umieściły zdjęcia. Proszę napisać na co warto zwrócić uwagę budując ten dom?

0

19 stycznia 2009

Koszty budowy

Piękny przestronny dom, jakie mogą być koszty wybudowania do stanu zamkniętego?

0

15 stycznia 2009

Koszty budowy

Dom jest bardzo ładny i funkcjonalny, zastanawiam się nad kosztami. Czy te podane na stronie mogą być aktualne?

0

15 stycznia 2009

Adaptacja projektu

Podoba mi się projekt, ale zastanawiam się nad możliwością stworzenia na poddaszu dodatkowej łazienki. Być może ktoś ma ciekawy pomysł jak to zrobić?

0

15 stycznia 2009

Koszty budowy

Dom jest piękny, ale z tego co wiem tak skomplikowany konstrukcyjnie dach może być bardzo drogi do wykonania. Czy ktoś orientuje się w przybliżonych kosztach budowy tego domu do stanu pod klucz.

0

14 stycznia 2009

projekty domów energooszczędnych

Witam, czy może ktoś podać mi nazwę jakiegoś projektu energooszczędnego, jak znaleźć taki domek, chodzi mi raczej o niezbyt duży dom parterowy ewentualnie z poddaszem użytkowym.

0

28 października 2008

Ogród skalny w ogrodzie

Zabrałam się do planowania mojego nowo powstałego ogrodu, na działce z wykopów pozostało mi kilka sporych kamieni, może ktoś z forumowiczów ma jakiś ciekawy pomysł jak je wykorzystać w ogrodzie. Czekam na wasze pomysły. Pozdrawiam

0

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Sylwia