SANDRA;)

20

Zdjęcie użytkownika

4
37
0

Udostępnij

1

zdrowie, macierzyństwo, przyjaźń :)

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi SANDRA;) Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

28 lipca 2013

😃

0

do: :

28 grudnia 2012

😃

0

  0   10 lutego 2012

31 stycznia 2012

kulturę i wychowanie wynosi się z domu a nie z ulicy.

jeżeli jesteśmy już na TY. !!!!! to radzę popracować na inteligencją emocjonalną i skontrolować układ nerwowy może trochę magnezu na wyciszenie proponuje:) czytając tą wiadomość zastanowiłam się przez chwilkę czy to napewno napisała osoba dorosła, bo nie myślałam że kobieta może być tak cyniczna.

widać kto tu nie potrafi uznawać krytyki. jeżeli uważasz że moje uwagi były tylko po to by Cię krytykować za zły gust czy poniżyć. przecież czy ja napisałam coś nie stosownego???????!!!!!!!!!tak jak Ty to zrobiłaś bez namysłu pisząc obraźliwe teksty, to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. chciałam Ci pokazać jak widzą to moje oczy i myślałam że wpłynie to pozytywnie na zmianę. to może zastrzeż sobie pisanie komentarzy jak Cię to tak emocjonalnie porusza. Bay. wzajemnie

0

do: :

30 stycznia 2012

Teraz juz wiem dlaczego piszesz komus w taki sposob- bo zal Ci dupe sciska ze inni maja a Ty nie-POZOSTALY CI TYLKO MARZENIA zgodnie z Twoim opisem ;) ZYCZE MILEGO WIECZORU ;)

0

do: :

12 stycznia 2012

cena tej szafy wykonananej z plyty akrylowanej w kolorze białym to 7.000 zl. a wnetrze szafy to 4 szuflady tandembox BLUM, pantograf, drążki, półki.

0

do: :

14 września 2011

to prawda 😃 jeśli komuś podoba się to co mi tzn ,że ze mną jest wszystko ok hihi

0

13 września 2011

a dzięki, też masz dobry gust :):) wybieram mniej wydeptane ścieżki idę na skróty, mądrzej szukać inspiracji pomiędzy ludźmi którzy też ich poszukują 😃 czyż nie? pozdrawiam

0

do: :

7 września 2011

hej ładne masz ulubione zdjęcia 😃

0