SPS KLIMA Sp. z o.o.

1

Zdjęcie użytkownika

10
0
0

SPS KLIMA Sp. z o.o.

  • ul. Wał Miedzeszyński 630
  • 03-994 Warszawa
  • 225183135

Udostępnij

4

Osoby i firmy

Nasza firma to ponad 20 lat doświadczenia w branży jako jeden z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza oferta skierowania jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych (w tym także i dużych korporacji sieciowych). Dostarczamy systemy klimatyzacji do domów, biur, hoteli, przedsiębiorstw i szeroko rozumianego przemysłu, a nasi doświadczeni doradcy pomogą dobrać odpowiedni system do specyficznych wymagań każdego klienta.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi SPS KLIMA Sp. z o.o. Zaloguj się lub Zarejestruj

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

29 sierpnia 2014

Odzysk ciepła w urządzeniach VRF i GHP Sanyo

Odzysk ciepła w urządzeniach VRF i GHP 

 

Obecnie większość nowo powstałych budynków usługowo-handlowych bądź przemysłowych wyposażona jest w instalacje klimatyzacyjną. Z w względu na coraz bardziej zaawansowaną technologię tych urządzeń oraz wyśrubowane parametry techniczne systemy klimatyzacyjne zaczynają być wykorzystywane rónież jako źródło grzewcze. Oczywiście ważne jest, aby proces wytwarzania ciepła w jego źródle był najbardziej efektowny, a jednym ze sposobów na jego zwiększenie jest realizowanie odzysku ciepła w procesie klimatyzacji.

więcej »

0

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

27 sierpnia 2014

Nowoczesne systemy GHP

Nowoczesne systemy GHP 

Systemy klimatyzacji i ogrzewania zasilany gazem uniezależnia użytkownika od energii elektrycznej, a dodatkowo powoduje radykalne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Systemy GHP są przeznaczone nie tylko dla kilku pomieszczeń, ale dla całych budynków biurowych, hoteli, szkół, budownictwa mieszkaniowego  oraz wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych. 

więcej »

0

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

26 sierpnia 2014

Korzyści z energetyki rozproszonej

Korzyści z energetyki rozproszonej

 

Mało efektywny system kolorowych certyfikatów i taryf dystrybucyjnych to jedna z przyczyn słabego rozwoju energetyki odnawialnej i rozproszonej w Polsce.

 

Właściwe wykorzystanie ogromnego potencjału energetycznego, który tkwi w źródłach rozproszonych, finansowych bezpośrednio ze środków obywateli oraz małych i średnich przedsiębiorstw.Zapewnienie zbytu na pozyskiwaną z nich energię może przynieść polskiej gospodarce same korzyści. O systemowe zmiany i wprowadzenie nowoczesnego modelu funkcjonowania energetyki rozproszonej z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki. 

więcej »

0

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

25 sierpnia 2014

Nowoczesne systemy ogrzewania budynków

Nowoczesne systemy ogrzewanie budynków na przykładzie zastosowania pompy ciepla zasilanej gazem GHP z generatorem prądu. 

więcej »

0

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

13 sierpnia 2014

Dlaczego warto korzystać z urządzeń klimatyzacyjnych?

Współczesne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają wysoki komfort przebywania w pomieszczeniach zapewniając dobranie optymalnej temperatury zarówno podczas trybu chłodzenia jak również grzania. Zadaniem urządzeń klimatyzacyjnych jest zapewnienie równowagi pomiędzy wilgotnością i temperaturą. Dodatkowo funkcja oczyszczania powietrza gwarantuje doskonałą atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych przez cały rok. Obecne normy energetyczne gwarantują, że urządzenia muszą być energooszczędne oraz spełniać wymogi dotyczące niskiej emisji gazów co jest zarówno dowodem dbania o środowisko oraz racjonalizacją wydatków na rosnące ceny energii elektrycznej. SPS Klima oferuje pompy ciepła jako kompleksowe systemy klimatyzacji. 

 

Zaawansowane rozwiązania energooszczędne

Systemy klimatyzacji wyposażone w pompy ciepła zapewniają podczas eksploatacji racjonalizację kosztów zużycia energii elektrycznej przy zachowaniu wysokiej efektywności oraz ochrony środowiska naturalnego. Podczas pracy urządzeń stosowane są programy indywidualnych trybów pracy dla konkretnych pomieszczeń w oparciu o harmonogramy tygodniowe i miesięczne. Istnieje również możliwość integracji z systemy inteligentnego zarządzania obiektem, przy wykorzystaniu czujek ruchu i programów pracy dobowej co pozwala na wyraźną redukcje zużycia energii.

 

Estetyka i nowoczesność

Firma SPS Klima ma w swojej ofercie urządzenia klimatyzacyjne o wysokiej funkcjonalności oraz estetyce pozwalającej na dopasowanie jednostek zewnętrznych do każdego pomieszczenia. Szeroka gama jednostek naściennych, przypodłogowych, podsufitowo-kasetonowych pozwala na realizację indywidualnych projektów aranżacji wnętrz. Wysoka kultura pracy zespołów gwarantuje optymalną temperaturę w pomieszczeniach i niską emisję hałasu stwarzając idealne warunki do przebywania, odpoczynku czy pracy.

 

System ciepłej wody użytkowej z pompą ciepła

Oferujemy także kompleksowe systemy wytwarzające ciepłą wodę użytkową i i ogrzewanie, które pozwalają na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej w domu. Ta technologia jest ponad dwukrotnie efektywniejsza niż typowe systemy ciepłej wody użytkowej zapewniając komfort o każdej porze roku oraz zdecydowaną redukcję zużycia energii i kosztów eksploatacji. Istnieje także możliwość przyłączenia do systemu kolektorów słonecznych, które mogą wspomagać w zaspokajaniu w energię dla systemu.

 

Uniwersalność zastosowania

Systemy klimatyzacyjne, jako element struktury instalacyjnej obiektu, są idealnym rozwiązaniem  do wdrożenia na etapie prac projektowych nowej inwestycji jak również podczas adaptacji budynków, zmiany aranżacji czy prac remontowych. Uniwersalność rozwiązań, wysoka jakość i precyzja montażu czynią eksploatacje systemów klimatyzacyjnych idealnym rozwiązaniem dostarczającym komfortu przez wiele lat niezależnie od pory roku.

 

Dla kogo?

Mieszkania

Domy i budownictwo wielorodzinne

Sklepy

Restauracje

0

  0   31 lipca 2014

  0   31 lipca 2014

  0   31 lipca 2014

  0   31 lipca 2014

(SPS KLIMA Sp. z o.o.)

31 lipca 2014

Nasza firma to ponad 20 lat doświadczenia w branży jako jeden z największych dystrybutorów

urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza oferta skierowania jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych (w tym także i dużych korporacji sieciowych). Dostarczamy systemy klimatyzacji do domów, biur, hoteli, przedsiębiorstw i szeroko rozumianego przemysłu, a nasi doświadczeni doradcy pomogą dobrać odpowiedni system do specyficznych wymagań każdego klienta.

 

0