songo550

1

Zdjęcie użytkownika

3
9
0

Buduję

  • Stan zerowy

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi songo550 Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

21 grudnia 2014

Hej ile kubików drzewa na wieźbę Wam poszło na truskawkę??

0

  0   ·  21 grudnia 2014

Witaj Songo :). Około 20 kubików Nam wyszło. Pozdrawiam:)

  0   ·  22 grudnia 2014

drewna???:) szok w projekcie jest 7,5 hehe

  0   ·  22 grudnia 2014

Mieliśmy uszykowanych 20 kubików na tartak a ile odeszło odpadów  z tartaku to nie wiem.

do: :

11 maja 2014

ma ktoś cały rzut fundamentów do sosenki ???? prosze o rzucenie fotki z budowy tak zeby całość było widać albo  z projektu bo z tego co tu widze chyba tylko przez środek ławy idą prawda?

0

5 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  29 maja 2014

No właśnie czekamy na pogodę. Jedyne co się udało to ściągnąć humus 21 maja :). Geodeta przez deszcze ze środy został przełożony na sobotę bo murarze chcą już w poniedziałek zacząć ale ulewy u Nas w wlkp takie że myślę że niestety wszystko się przesunie. Pozostaje być cierpliwym i czekać na pogodę. Gratuluję postępów i życzę oczywiście dalszych :). Pozdrawiam:)

  0   ·  2 czerwca 2014

Czyli nie macie zalanych ław??? bo murujecie fundament bloczkami prawda?? kurcze te deszcze bardzo przeszkadzają ....... my dwa razy odkopywaliśmy ławy i w konsekwencji poszło 4 kubiki więcej betonu no ale to się na prawde ciesze ze jest zrobione .... teraz czekamy na bloczki i będziemy pomału ustawiać poziomy bo na murowanie za wcześnie jeszcze..... Będzie dobrze dacie rade 😃

  0   ·  2 czerwca 2014

Ławy będą zalane a potem pójdą bloczki :). Niestety nic nie możemy ruszyć bo w dziurze po ściągniętym humusie stoi woda i geodeta nie ma jak wytyczyć budynku. Przez weekend u Nas nie padało więc myśleliśmy że może się coś ruszy ale jednak dziś znów leje od samego rana i ta deszczowa aura raczej szybko Nas nie opuści . Na razie ściągnięty jest tylko humus i na tym zakończone prace. Czemu aż dwa razy były u Was odkopane ławy?

do: :

10 kwietnia 2014

Jak duża i jaka wysokość jest Twojej piwnicy i ogólnie fundamentu .... można wiedzieć ile sztuk  poszło Ci bloczków betonowych?? i mniej więcej jaki koszt wyszedł stanu zerowego?? odpisz proszę Będę wdzięczna 😃

0

11 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  24 kwietnia 2014

To odpowiedz do Twojego poprzedniego pytania czy to Truskawka - Tak Songo to jest Truskawka 2 po dość dużych zmianach :). Po znalezieniu projektu w internecie stwierdziliśmy że nam najbardziej odpowiada pod względem funkcjonalnym i wizualnym. Mieliśmy to szczęście że się jeszcze zgadaliśmy ze znajomymi i oni jak się okazało też wybudowali truskawkę 2 i już kilka lat mieszkają i nas zaprosili do obejrzenia co nam bardzo pomogło w podjęciu zmian. Sami nam doradzili co by zmienili na dzień dzisiejszy a żałują że tego nie zrobili. Też zdecydowaliśmy się przenieść i "pogłębić" wykusz tak aby salon był większy (z 26,62 m zrobiło się 30,4 m) i bardziej ustawny :). Ściany też zostały delikatnie poprzesuwane żeby pomieszczenia były bardziej ustawne. Dlatego już kiedyś nazwałam naszą Truskawkę 'Zmutowaną Truskawką 2" ;). To są decyzje na całe życie też staraliśmy się dopasować dom do naszych potrzeb i do możliwości finansowych bo wiadomo że są tacy co liczą się z pieniędzmi i mają jakiś limit :). Songo jak to się mówi... ciasne ale własne więc nie narzekaj tak na męża ;) hihi.

  0   ·  1 maja 2014

Clau-Dusia jak tam rusza coś do przodu ??

  0   ·  4 maja 2014

Ruszamy tak gdzieś czerwiec/lipiec :). Na pewno dam znać jak zaczniemy :). Pozdrawiam