slawekvip13

0

Zdjęcie użytkownika

3
0
0

Buduję

  • Projekt indywidualny
  • Szukam projektu domu

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi slawekvip13 Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

5 listopada 2015

Prośba o wiytę.

Mam prośbę z żoną czy zaczęliście państwo budowę liv 3 u8 siebie i czy można by był zobaczyć państwa dom w na żywo jeśli to nie byłby kłopot dla państwa? Chcemy zakupić ten projekt lecz przed ostateczny zakupem chcielibyśmy go zobaczyć u kogoś zanim się zdecydujemy. Jesteśmy z podkarpacia.

slawekvip13@wp.pl  tel. 500006524

0

do: :

5 listopada 2015

Prośba o wizytę.

Mam prośbę z żoną czy można by był zobaczyć państwa dom w na żywo jeśli to nie byłby kłopot dla państwa? Chcemy zakupić ten projekt lecz przed ostateczny zakupem chcielibyśmy go zobaczyć u kogoś zanim się zdecydujemy. Jesteśmy z podkarpacia.

[email=slawekvip13@wp.pl ]slawekvip13@wp.pl [/email] tel. 500006524

0

do: :

5 listopada 2015

Prośa o wizytę.

Mam prośbę z żoną czy można by był zobaczyć państwa dom w na żywo jeśli to nie byłby kłopot dla państwa? Chcemy zakupić ten projekt lecz przed ostateczny zakupem chcielibyśmy go zobaczyć u kogoś zanim się zdecydujemy.

0

4 listopada 2015

Liv 3 na żywo prośba o kntakt. tel. 500006524

Witam.

  

     Jesteśmy z żoną zainteresowani kupnem tego projektu Liv 3 bez garażu. Lecz przed dokonaniem zakupu chcielibyśmy zobaczyć ten projekt u kogoś kto już zakończył budowę lub jest na etapie wykończeni i tu nasza prośba o kontakt. Jesteśmy z podkarpackiego więc jeśli jest ktoś na podkarpaciu kto buduje ten dom to bylibyśmy bardzo wdzięczni za możliwość poświęcenia nam swojego wolnego czasu i pokazania nam budynku na żywo jak się prezentuje Liv 3. Jeśli nie ma nikogo na podkarpaciu to interesują nas sąsiadujące województwa to jest małopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie i lubelskie. Jeśli i tu nikt się nie znajdzie chętny to pojadę gdziekolwiek trzeba będzie  nawet na drugi koniec Polski o ile tylko mnie ktoś zaprosi. Proszę o kontakt telefoniczny lub jeśli ktoś nie chce podawać na forum swojego numeru telefonu proszę mi go wysłać na skrzynkę pocztową to jest: [email=slawekvip13@wp.pl ]slawekvip13@wp.pl [/email] lub telefonicznie tel. 500006524.

 

Pozdrawiam

Sławek

0

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  4 listopada 2015

Dzięki za podpowiedzi.

  0   ·  26 grudnia 2015

czolem, mozna w Tarnowie ogladnac stan surowy otwarty z garazem i czesciowo podpiwnioczony, zapraszamy

  0   ·  13 lutego 2016

Witam,Jakie koszty podpiwniczenia+stan surowy zamknięty???Pozdrawiam