Sisi84

11

Zdjęcie użytkownika

1
0
0

Buduję

  • Stan pod klucz

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

mieszkamy w APS 161 :)

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Sisi84 Zaloguj się lub Zarejestruj

(Extradom) do: (Extradom):

17 lutego 2016

Idealnie rozplanowana łazienka

 

Drodzy Extradomowicze!

 

Projekt łazienki warto przygotować starannie, aby była ona w pełni komfortowa oraz przystosowana do wymagań każdego z domowników. Zupełnie inne wymagania co do łazienki będzie miała rodzina z małymi dziećmi, a co innego będzie priorytetem dla małżeństwa na emeryturze.

W wielu przypadkach jesteśmy ograniczeni przestrzenią czy chociażby stałymi elementami projektu domu, jak pion kanalizacyjny, który może wręcz wymusić na nas rezygnację z zastosowania wymarzonych rozwiązań. Pamiętajmy, że błędy powstałe na etapie projektowania instalacji nie powinny nas zniechęcić do rozrysowania szczegółowego planu wyposażenia łazienki, a wręcz przeciwnie - przemyślane rozmieszczenie pozwoli zmniejszyć ich skalę.

 

więcej »

0

(Extradom) do: (Extradom):

16 lutego 2016

Na co zwrócić uwagę wybierając zmywarkę?

 

Drodzy Extradomowicze!

 

Zmywarka to podstawowy element wyposażenia każdego domu i większość osób nie wyobraża sobie bez niej funkcjonalnej kuchni. Jej obecność w domu podyktowana jest rożnymi argumentami - niechęcią do ręcznego zmywania czy zamiarem zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Ale jak wybrać idealną zmywarkę dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb? Poniżej zamieszczam kilka wskazówek, które ułatwią Wam podjęcie decyzji.

 

więcej »

1

podoba się to.

8 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  18 lutego 2016

Pierwsza zmywarkę mialam z Boscha,  do nowego domu tak dla odmiany kupiłam electrolux i chociaż zmywarka jest OK to zdecydowanie stawiam na Boscha 😃

  0   ·  19 lutego 2016

Ogladałam rózne marki i polecano mi głównie Bosh i Electroluc, koniecznie z metalowym dnem, a nie z plastikowym. Oba modele mialy swietne udogodnienia np gorna połka regulowana ,kiedy ma sie wysokie garnki mozna podniesc połke wyzej. Znajoma oraz tesciowa ma Beko i obie bardzo sobie chwala.

  0   ·  20 lutego 2016

W mieszkaniu mam Bosch ,bo mieściła mi się tylko 45 cm,i jest super.Teraz do nowego domu mamy kupioną BEKO 60 cm,z dodatkowa szufladą na sztućce i dodatkowym ramieniem myjacym, A+  ma się rozumieć.

4 grudnia 2013

mieszkamy w APS 161 😃

0