sagitt

0

Zdjęcie użytkownika

2
0
0

Buduję

Dom z widokiem 3

  • Formalności przed budową

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi sagitt Zaloguj się lub Zarejestruj
Witam. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale wyjechałem z dzieciakami na ferie. Bardzo dziękuję za informację. Jutro zadzwonię do Pana.
Witam. Czy podzieliłby się Pan informacją na temat kosztów wykonania instalacji hydraulicznej i c.o. ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam. PS. Gratuluję pomysłu z podwójnymi drzwiami prowadzącymi na zadaszony taras. U mnie niestety już na to za późno.
Witam. Czy ktoś może podzielić się informacją na temat kosztów wykonania instalacji hydraulicznej i c.o. Może ktoś już wybrał piec gazowy? Interesuje mnie szczególnie moc i wielkość zbiornika na wodę. Pozdrawiam.
4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
gralew71
gralew71   0   ·  18 stycznia 2018

Potwierdzam tą odpowiedz co do instalacji hydraulicznej i zgadzam się z tymi parametrami oraz ceną jak i firmą. Też to mam u siebie za podobną cenę i podobnych parametrach w domu z widokiem 3wb

sagitt
sagitt   0   ·  28 stycznia 2018

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale bardzo dziękuję za informację.

rafallo5
rafallo5   0   ·  2 marca 2018

u mnie bylo ok 65K ale mam podlogowke wszedzie i 3 obiegi grzania 2 z mieszaniem i sterowanie przez internet. Piec Junkers 24-5C.

Witam. Byłby wdzięczny za podanie realnych kosztów okien. Chętnie też wymieniłbym się informacjami z osobami, które planują drzwi na taras z ruchomym słupkiem. Pozdrawiam
Proszę o przesanie kosztorysu domu z widokiem 3. Z góry dziękuję. sagitt123@gmail.com .
extradomski
extradomski   0   ·  2 marca 2017

Dzień dobry, kosztorys zostanie przesłany w najbliższym czasie. Pozdrawiam