Rabat -200 zł na wszystkie projekty domów! Dodatkowa pula projektów w promocji  Sprawdź

MTM STYL

13

Zdjęcie użytkownika

137
4
550

Buduję

Udostępnij

Inspiracje to tworzenia projektów czerpiemy z marzeń o domu harmonijnym, funkcjonalnym, wyrażającym potrzeby i charakter jego mieszkańców. W sposób świadomy kreujemy przestrzeń. Od koncepcji kierujemy się w stronę detalu dbając o każdy szczegół. Nasza siła tkwi w stylu, który zyskał uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu. Dzięki nim nasze projekty odnajdują miejsce w przestrzeni, wtapiają się w pejzaż, stają się częścią życia jego mieszkańców.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi MTM STYL Zaloguj się lub Zarejestruj

😃 Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia z realizacji.

Calinecznka 2; urzeka prostotą

Calineczka 2 to dom zaprojektowany ma miarę potrzeb i oczekiwań 4-osobowej rodziny. Projekt cechuje prosta, zwarta bryła z charakterystyczną lukarną nad wejściem. To niewątpliwie dobra propozycja dla inwestorów pragnących zamieszkać w domu o tradycyjnej bryle, lecz stonowanej i nowoczesnej stylistyce. Dom urzeka elegancją i prostotą. Elementem, który zaskakuje jest wyjątkowo ciekawy rozkład pomieszczeń, którego walory podkreślają przyległe do bryły budynku tarasy. Układ parteru jest otwarty, co daje poczucie przestrzeni, którą potęgują liczne przeszklenia. Na uwagę zasługuje dodatkowy pokój/gabinet oraz kominek usytuowany w centralnym miejscu pomieszczeń stanowiących „serce” domu. Pod schodami znajduje się praktyczny schowek. Na poddaszu zlokalizowano trzy wygodne sypialnie, łazienkę oraz przestronny hol doświetlony lukarną stanowiący wizytówkę poddasza.

Calineczka 2 to projekt o niebanalny, zaprojektowany wg standardów przyjętych w budynkach energooszczędnych. Rozmiary kotłowni umożliwiają zastosowanie kotła na paliwo stałe. Do projektu bezpłatnie dołączany jest pakiet „Kotłownia na paliwo stałe”. Budynek łączy prostą bryłę z nowoczesnymi i ciekawymi elewacjami.

więcej »

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z MTM STYL