Moz-Art Jarosław Woźniak

4

Zdjęcie użytkownika

8
2
0

Moz-Art Jarosław Woźniak

  • ul. Słoneczna 23
  • 51-217 Wrocław
  • 607868298

Udostępnij

6

Firma Moz-Art właściciel marki Hydraulik Wrocław, jest firmą rodzinną o dużym doświadczeniu. Dzięki wieloletniej działalności na wrocławskim rynku zyskaliśmy zaufanie naszych klientów. Firma świadczy usługi w zakresie projektowania oraz wykonywania instalacji gazowych, wykonywania instalacji centralnego ogrzewania, wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także w zakresie wentylacji. Chcielibyśmy, aby z naszego doświadczenia i jakości usług skorzystało jeszcze szersze grono klientów. Zapraszamy do współpracy. 

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Moz-Art Jarosław Woźniak Zaloguj się lub Zarejestruj

(Moz-Art Jarosław Woźniak)

20 czerwca 2014

CZYM OGRZEWAĆ?

Jak zapewnić sobie ciepło w zimowe dni?

 

Przedłużająca się zima stanowi nie lada problem. Koszty ogrzewania rosną, dlatego warto zastanowić się czym najlepiej ogrzewać dom lub mieszkanie.

 

Kominki

Istnieją dwa rodzaje kominków. Pierwszy standardowy, gdzie czynnikiem grzewczym jest powietrze. Drugi z płaszczem wodnym. Wybór kominka zależy od potrzeb inwestora. Kominek standardowy może ogrzewać pomieszczenie, w którym się znajduje albo cały dom dzięki specjalnemu systemowi rur nawiewowych. Dzięki temu nie ma potrzeby montażu grzejników. Kominek z płaszczem wodnym podłącza się do instalacji centralnego ogrzewania zatem wymagana jest instalacja grzejników. Kominek daje przyjemny klimat, którego nie zapewnia żadne inne rozwiązanie. Wiąże się jednak z pewną obsługą. Trzeba go rozpalać, dokładać paliwo w postaci drewna lub brykietu oraz opróżniać popielnik.

 

Kotły gazowe:

- z otwartą komorą spalania,

- z zamkniętą komorą spalania,

- kondensacyjny.

 

Czym różnią się kotły?

 

Kocioł z otwartą i zamkniętą komorą spalania są do siebie bardzo zbliżone. Spalanie gazu następuje w komorze spalania i tak rozgrzane spaliny przepływają przez nagrzewnice, gdzie następuje odebranie ciepła przez czynnik grzewczy. Różnica polega na pobieraniu powietrza potrzebnego do spalania. Kocioł z otwartą komorą spalania, pobiera powietrze z pomieszczenia w którym się znajduje. Wiąże się to z wykonaniem specjalnych nawiewów. Kocioł z zamkniętą komorą spalania powietrze pobiera z rury spalinowo-powietrznej. 

 

Kocioł kondensacyjny to już zupełnie inna budowa. Spalanie odbywa się w specjalnie zaprojektowanej komorze. Powietrze również pobierane jest z rury spalinowo-powietrznej. Trzeba jednak zaznaczyć, że kotły te wykazują dużo większą sprawność, dzięki czemu są bardziej oszczędne. Wszystko przez powstający w rurze spalinowej kondensat, który ścieka do komory spalania oddając jeszcze ciepło.

 

 

0

  0   29 kwietnia 2014

  0   29 kwietnia 2014

(Moz-Art Jarosław Woźniak)

29 kwietnia 2014

Zdjęcie z realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej

0

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  13 maja 2014

To taki specjalny design prysznica??

  0   ·  14 maja 2014

Tak to był specjalny design dla klienta.

  0   ·  14 maja 2014

Współpracujemy z różnymi hurtowniami. Głównie jednak BimsPlus.

  0   15 kwietnia 2014

  0   15 kwietnia 2014

  0   15 kwietnia 2014

(Moz-Art Jarosław Woźniak)

10 kwietnia 2014

Firma Moz-Art właściciel marki Hydraulik Wrocław, jest firmą rodzinną o dużym doświadczeniu. Dzięki wieloletniej działalności na wrocławskim rynku zyskaliśmy zaufanie naszych klientów. Firma świadczy usługi w zakresie projektowania oraz wykonywania instalacji gazowych, wykonywania instalacji centralnego ogrzewania, wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także w zakresie wentylacji.

Chcielibyśmy, aby z naszego doświadczenia i jakości usług skorzystało jeszcze szersze grono klientów. Zapraszamy do współpracy. 

0