monia-120

0

Zdjęcie użytkownika

3
0
0

Udostępnij

Osoby i firmy
Zdjęcie profilowe
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi monia-120 Zaloguj się lub Zarejestruj
dzień dobry budujemy dom e-182. mamy problem ze złym wykonaniem przez murarza, projektu. w projekcie są tak zwane słupy przy otworach okiennych których murarz nie zrobił.kierownik budowy twierdzi żeby to ratować wystarczy zrobić mocniejsze wieńce. proszę o ratunek, bo rozmawiam z innymi wykonawcami to mówią że powinny być te słupy.
extradomski
extradomski   0   ·  5 października 2018

Dzień dobry, skontaktuję się z autorem projektu. Gdy tylko dostanę odpowiedź, przekażę ją w wiadomości prywatnej na Społeczności. Serdecznie pozdrawiam

extradomski
extradomski   0   ·  5 października 2018

Przesłałem odpowiedź w prywatnej wiadomości na Społeczności.

witam czy mogę prosić o telefon do mnie. Mam parę pytań w sprawie stropu. mój tel 796 488 566, Monika Kulińska. proszę o pilny telefon ponieważ niedługo będą mi lać strop. A nie do końca do mojego wykonawcy i jego wizji mam zaufanie.
Marzena_Malinowska
Marzena_Malinowska   0   ·  17 września 2018

Witam z tego co pamietam to zelbetowy zalewany nic więcej nie pomogę bo nie ja się zajmowałam tymi sprawami.To  straszne że nie macie zaufania do wykonawcy.

dzień dobry 1.proszę napisać jak jest wykonany dach i cena gotowy czy lany? meil monia-120@wp.pl  jestem na etapie murów i zależy mi na opinii pozdrawiam Monika kulińska