Mateusz.Ka

1

Zdjęcie użytkownika

2
29
0

Buduję

  • Formalności przed budową

Udostępnij

1

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Mateusz.Ka Zaloguj się lub Zarejestruj

opublikował(a) plik.

22 grudnia 2014

0

  0   ·  22 grudnia 2014

Wszystkiego najlepszego moi mili! 😃

29 lipca 2014

Design, zebry - kto by za tym nadążył ;-)

0

15 maja 2014

Witam! Czy ktoś wprowadzał jakieś zmiany w projekcie Gracjan? Jeżeli jak to jakie?

Pozdrawiam.

0

6 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  15 maja 2014

Zlikwidowaliśmy spiżarkę, przez co kuchnia i korytarzyk jest większy 1,4m /szerokości/. Zlikwidowaliśmy balkon w sypialni nad garażem i jedno okno w salonie. W garderobie zamiast ściany z pustaka zrobiliśmy drzwi przesuwne tj. do komandora. Przeszklenie w jadalni zrównaliśmy do poziomu okien. Ponieśliśmy górę o jeden pustak. W pokoju nad garażem, w korytarzyku oraz w zmodyfikowanej garderobie wstawiliśmy okna dachowe.

  0   ·  15 maja 2014

My również zlikwidowalismy spiżarnię,zostanie przeniesiona pod schody.Rezygnujemy z balkonu z tyłu domu,bedzie okno balkonowe z barierką. Bardzo długo się zastanawiałam,ale zrobiliśmy w salonie zamiast dwóch okien jedno duże na szerokość 3m,bedzie można wyjść na taras który sporo powiększymy, natomiast właściwe wyjście na taras z salonu zostało zamurowane.Taras chcemy zrobić od wykuszu aż po salon. :D

  0   ·  15 maja 2014

A my zabudowaliśmy okno z jadalni na taras, zlikwidowaliśmy doświetlenia przy drzwiach wyjściowych z salonu na taras, zlikwidowaliśmy okno w garażu, żeby zwiększyć przestrzeń do zagospodarowania, w pokoju nad garażem założyliśmy wyłaz dachowy ciepły - pełniący funkcję okna, a na górze zwęziliśmy okna wyjściowe na balkon frontowy i tylny do 90cm, okna trzyszybowe przy takim rozmiarze jak w projekcie są zbyt ciężkie i się opuszczają (poradzili nam to inni budowniczy Gracjana, którzy teraz żałują, że nie zmniejszyli tych okien).