mal549

3

Zdjęcie użytkownika

4
2
0

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi mal549 Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

6 kwietnia 2016

Jaką grubą warstwę styropianu dałaś pod wylewki na parterze i ile m3 go trzeba zakupić?

0

  0   ·  15 kwietnia 2016

Zapytam męża i dam znać ;)

  0   ·  18 kwietnia 2016

Mąż dawał styropian na przekładkę- 4cm, 5cm, 5cm.

11 stycznia 2016

drzwi wejściowe

Piękne drzwi wejściowe. Widzę że są otwierane do środka zgodnie z projektem. Czy to funkcjonalne rozwiązanie?? Maż się upiera by były u nas otwierane na zewnątrz. Czy jesteś zadowolona z tego rozwiązania?

0

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  11 stycznia 2016

Drzwi zewnętrze ze względu na szczelność muszą być otwierane na zewnątrz:)

  0   ·  12 stycznia 2016

U nas też będą otwierane na zewnątrz.

  0   ·  12 stycznia 2016

 http://extradom.pl/pomoc/jak-obslugiwac-poczte  Tutaj znajdują się wskazówki jak wysłać wiadomość prywatną, możesz także zostawić komentarz na profilu użytkownika. W razie problemów służę pomocą 😃

do: :

11 stycznia 2016

Dzwi wejściowe

Witam!

Zgodnie z projektem drzwi wejściowe otwierają się do środka. Czy to funkcjonalne rozwiązanie. Co o tym sadzicie? Jakie wybraliście rozwiązanie: otwierane do środka czy na zewnątrz? Poradźcie co wybrać.

0

  0   ·  11 stycznia 2016

Jak masz dużo miejsca w wejściu to może być do środka , ale jeśli cokolwiek tam postawisz to drzwiami będziesz to zamiatać , drzwi otwierane na zewnątrz  są szczelniejsze bo przy powiewach wiatru są dociskane do uszczelki a nie na odwrót .   No i na zew jest  jednak zawsze więcej miejsca niż w środku dla otwierania drzwi 😃

  0   ·  28 stycznia 2016

my też planujemy na zewnątrz pozdrawiam.

do: :

13 października 2013

Witam serdecznie! Myśmy z mężem wstępnie zdecydowaliśmy się na ten projekt. Choć nie wiem że nie obędzie się bez zmian u architekta. Nie podoba nam się zwłaszcza bryła garażu i dach na nim.

Jakie są Państwa wnioski z budowy bo widzę że jesteście juz mocno zaawansowani w budowie.

Pozdrawiam Małgorzata

0

  0   ·  6 stycznia 2014

Witajcie. My również wybraliśmy ten projekt w odbiciu lustrzanym. Jeżeli chodzi o zmiany które wprowadzamy to m.in. przeniesienie drzwi w kotłowni na tylną ścianę. Łazienka i pralnia będą jednym pomieszczeniem. Chcemy również wyeliminować betonowy strop na rzecz drewnianego. Jesteśmy na etapie kończenia stanu zerowego. Jeżeli macie zdjęcia z kolejnych etapów budowy proszę o zamieszczenie ich. Również proszę o podzielenie się uwagami na które zwrócić uwagę w trakcie. Pozdrawiam Radek.