lordbeny

1

Zdjęcie użytkownika

4
0
0

Buduję

Udostępnij

2

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi lordbeny Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

26 września 2012

A może wrzucisz parę zdjęć? Pozdrowienia od budujących i powolutku wykańczających Oleśnicę.

0

20 maja 2012

dzięki. mam nadzieję z około paxdziernika też bede juz mieszkal

0

  0   14 kwietnia 2012

  0   14 kwietnia 2012

do: :

11 września 2011

Pozdrowienia z zamieszkałej Oleśnicy 😃

0

15 kwietnia 2011

A tak z ciekawosci długo czekaliście na pozwolenie po złożeniu w starostwei ?? Mieliście jakieś problemy czy poszło w miarę gładko?? Ja również planuje zmniejszyć liczbę pokoi na górze na 3 a w miejsce tego czwartego nad kotłownią zrobić dużą garderobę , w salonie wyrzucam dwie pary drzwi dwuskrzydłowych i wstawiam przeszklenie 6-metrowe z przesuwnym skrzydłem , i na klatce schodowej wstawiam przeszkelnie na całej szerokości klatki do samej góry

0

do: :

25 marca 2011

budowę zaczynamy w maju z tym że my mamy oleśnice z piwnicą co do zmian dużo by opowiadać najwięcej będzie na piętrze zamierzamy zrobić 3 a nie 4 pokoje więc będą 2 duże i jeden mniejszy poza tym rezygnujemy z 2 drzwi balkonowych na rzecz normalny ze względów praktycznych na parterze myślimy o jednym dużym oknie tarasowym rozsuwanym zamiast 2 i zamianie funkcji pomieszczeń tzn kuchni z salonem i to chyba tyle. Miejsce na domek to Zabratówka koło Rzeszowa. Skorzystaliśmy z życzliwości koleżanki Ivonaka i obejrzeliśmy jej domek to bardzo pomaga w planowaniu. Pozdrawiam

0

10 lutego 2011

I jak zaczynacie budować na wiosne? Ja mam zamiar zaczynac w lipcu sierpniu . tak z ciekawości to robicie jakieś ciekawe zmiany w tym projekcie ??

0

do: :

1 grudnia 2010

hej my już kupiliśmy projekt oleśnica i zaczynamy budowę na wiosnę, skorzystaliśmy z uprzejmości Ivonki i obejrzeliśmy dom i mamy już swój pomysł co do projektu. Mieszkamy w Rzeszowie a domek budujemy w Zabratówce.

0

do: :

18 października 2010

Witam.

Zauważyłem , że buduje pani mój wymarzony domek .

Własnie przymierzam sie do zakupu projektu , dzialke i pustaki juz mam .

czy moglbym sie dowiedziec w jakiej czesci podkarpacia wybudowala pani ten domek , ja jestem z rzeszowa i czy była by mozliwosc przyjechania kiedys przy okazji i zobaczenia domku na zywo i porozmawiania w celu posłuchania rad , napewno wielu bardzo cennych ??

Prosze o odpis pozdrawiam

MArcin

0