krzychu81

7

Zdjęcie użytkownika

9
1
0

Udostępnij

1

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi krzychu81 Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

6 maja 2011

Świetne kompozycje! Projekty godne uwagi, szkoda że do Wrocławia daleko 😃 nie mniej jednak gratuluję prac.

0

do: :

16 czerwca 2009

a może Śnieżka, młodsza siostra Opałka??;)

0

19 stycznia 2009

Dom autonomiczny - czy to możliwe...

Witam, nowa grupa...ciekawy temat, szczególnie w teraźniejszych czasach ale zastanawiam się czy to jest w ogóle możliwe w naszym kraju wybudować taki dom. Jakim kosztem? Wiekszość z nas wie jakie przeszkody stoją przed inwestorem kiedy ma do wybudowania "zwykły" dom jednorodzinny:biurokracja, przepisy, pozwolenia, urzednicy...a co dopiero kiedy chceilibyśmy sobie zafundować taki "swój zamek"?!? Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że możemy zbudować takie domy u nas w Polsce...PZDR

0

28 października 2008

Zmiany w projekcie

Rozpatruje kilka projektów, jednak, w żadnym nie obędzie się bez zmian. Jakie zmiany w projekcie nie wymagają zgody autora i naniesienia ich na projekt w ramach adaptacji?? Z góry dziękuję za pomoc.

0

do: :

15 września 2008

Witam, tyberiusz jest przesliczny tylko brakuje mi jeszcze jednej garderoby do gory w pokoju ale mysle ze wszystko jest do zrobienia...

0

do: :

3 września 2008

Hej, myślę, że Opałek to dobry wybór, podoba mi się ten projekt, prosty i elegancki. Powodzenia!

0

  0   3 września 2008

31 sierpnia 2008

Zakres świadczonych usług

Witam serdecznie Państwa. Przymierzam się właśnie do budowy domu i szukam jakiejś firmy wykonawczej czy mogliby Państwo przybliżyć zakres oferowanych usług? Z góry dziękuję.

0

29 sierpnia 2008

Białe zacieki na cegle kinkierowej

Ostatnio miałem okazję być u kolegi na budowie, podglądałem jak idzie mu budowa zanim ja sam zacznę ;) i rzuciło mi sie w oczy że na cegle kinkierowej jest jakiś biały nalot, meszek...czy to jakiś grzyb się zrobił czy coś podobnego? Przepraszam jeżeli to lakoniczne pytanie jednak zupełnie się nie znam na tych sprawach, ale chciałbym skorzystać z tego materiału i odpowiednio przechować. Dziękuję za informacje.

0

  0   ·  21 grudnia 2013

czasem tak się dzieje, "nie czysta zaprawa" zła izolacja pozioma i wychodzą tz wysolenia. Ja usuwałam je na swoim płocie (chłopcy zapomnieli zrobić i odcięcia poziomego, więc słupki piją wodę z solami ) i usuwałam ją wodą z octem- najtaniej i efekt taki jak przy użyciu drogich specjalistycznych środków.

29 sierpnia 2008

Szczelność zamontowanych okien VELUX

0

27 sierpnia 2008

Wilgotność działki a ocieplenie budynku

Szanowni Państwo, korzystając z okazji chciałbym prosić o Państwa opinię w poniższej sprawie. Chodzi o to, że moja działka jest w sąsiedztwie płynącej rzeczki i obawiam się, że może to wpływać na wilgotność w domu jak i na ocieplenie budynku. Czy moje obawy są może uzasadnione? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

0

26 sierpnia 2008

Zmiany w konstrukcji budynku

Witam, mam pytanie odnośnie tego projektu. Konsultowałęm sprawę z zaprzyjaźnieonym architektem i chciałbym wiedzieć czy zmiana konstrukcji stropu z gestożebrowego na drewniany wymaga oddzielnej zgody autora projektu? Czy wykonanie "wykuszu okiennego" w pomieszczeniu jadalni mieści się w granicy odgórnych zgód jakie dołączane są do projektu (przynajmniej tak twierdzi mój znajomy). I czy możliwe jest zastosowanie ogrzewania podłogowego w tym projekcie?

0

25 sierpnia 2008

Otwory okienne w dachu

Czy możliwe jest uwzględnienie w projekcie dodatkowego okna "wole oko" w części dachowej nad garażem od strony frontowej tak aby doświetlić łazienkę? Czy wiąże się to ze zbyt dużymi zmianami w projekcie dachu? Chciałbym jeszcze powiększyć salon kosztem tarasu ale pewnie z tym nie będzie problemu, czy może?!?

0

25 sierpnia 2008

Zmiana konstrukcji dachu

Czy w tym garażu można by było zrobić dach dwuspadowy? Zgodnie z moimi warunkami zabudowy właśnie taki dach muszę mieć na działce. Czy może warunki zabudowy nie dotyczą takich małych budynków?

0

25 sierpnia 2008

Adaptacja poddasza

Prosiłbym o pomoc w rozszyfrowaniu rzutu poddasza tego projektu. Na rzucie poddasza wskazane jest kilka pomieszczeń a w opisie jest wskazany jedynie strych. Czy oznacza to, że jest to jedynie propozycja rozplanowania poddasza?

0

25 sierpnia 2008

Adaptacja poddasza

Witam! Jeżeli chciałbym w tym projekcie zrobić adaptacje poddasz to o ile musiałbym podnieść ścianke kolankową? 2-3 pustaki? Chodzi mi o to, żeby za bardzo nie zmieniać dachu (więźby), nie wiem nawet czy przy adaptacji poddasza było by to konieczne. Szczerze pisząc mam nadzieję, że nie ;) Będę wdzięczny za info.

0

22 sierpnia 2008

Zmiany w projekcie

Zastanawiam się czy możliwa jest zmiana konstrukcyjna budynku. Chodzi mi o to żeby salon przy tarasie zamknąć w prostokącie bez tego wcięcia na taras. Czy to w ogóle możliwe? Przyznam szczerze, że o architekturze nie mam w ogóle pojęcia.

0