kosovo

2

Zdjęcie użytkownika

344
1
1

Buduję

Udostępnij

46

http://evolver.fm/appdb/app/audiotool/

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi kosovo Zaloguj się lub Zarejestruj

7 listopada 2013

Legalna procedura za dobijanje Bugarskih dokumenata naravno i pasosa Evropske Unije ,od zakazivanje intervjua ,prevodi,papirologija sve do dobijanje pasosa procedura u principu od godinu dana za sve ostale informacije na broj tel -0643376643

0

7 listopada 2013

Brzo i leg do Bug pas 0643098004

0

7 listopada 2013

Bavimo se zapošljavanjem i sredjivanjem radne i boravišne dozvole za sve zemlje evropske unije. Kontakt: radnaviza@gmail.com 

0

4 listopada 2013

Kerkoj te punesohem per

Inxhinier Minierash

Kam mbaruar studimet per Gjeologji Minierash

Kam njohuri te rregullores se sigurimit Teknik.

Disponoj edhe patente te klasit B. Cel 0693588067 e-mail shkoza.ermir@hotmail.com 

Zoteroj gjuhen Angleze dhe Italiane .

Fakulteti Gjeologji dhe Miniera

Diploma e Niveli te Pare ne Shkenca Toke

plus

Master shkencor Msc ne Gjeomjedis http://www.vend-pune.com/kerkoj-te-punesohem-per-inxhinier-minierash.html 

0

4 listopada 2013

pershendetje jam mustafa nga prishtina pata deshir nje biznis te bejme me ty .une kam interes te punoj ne shtete te jashtme une kam profesionin si moler fasader dhe kam dergu qithka civin time per pune dua te them ne shtete te jashtme.kam dergu gjermani zvicer se fundi kam derguar ne suedi ..ata makan dergue pergjigjen me kan shkruar neqofse kini profesionin miniera inxhinieri mundesh me ardh ne suedi me punu ..une at profesion nuk ekam edhe nuk njof njeri prishtine qeka kam hyr ne internet dhe ta pash ty..kshtu qe neqofse ki interes une bisedoj me kta ne suedi te shofin amundesh mi plostsu kushtet ata qka kerkojn normal neqofse doni me shku atje me punu ..mirpo duhet te me dhuroni dhurat mua kesh euro bisedojm per qmim neqofse te pranojn atje ne qofse ki interes lajmroni dhe ma dergoni krejt civin ejuaj me emell te dergoj une atje mbase dini anglisht eshkruani anglisht

0

28 października 2013

une jam minoritetit ashkali Përshëndetje Unë jam mustafa 1974/08/04 shema Prishtine'm minoritet ashkali , republika kosova . Unë jam i martuar me 4 fëmijë , 21 vajza dhe 3 vjetëve të arsimit në reklamat e dizajnit grafik .... boy 17 vjet të shkollimit në dy inxhinierë të ndërtimit ... vajzat 13 vjet të shkollimit në 6 fillore ... vajzat 9 vjet të arsimit fillor në 2 ... . Unë jam i interesuar dhe unë dua të jetojnë dhe punojnë në shtetin tuaj .. Kam profesionin tim , kam punuar si një piktor shtëpi për fasadat , Knauf , DTI .. ju lutem mund të ju ndihmojë për punë ose një hap i vendosur dhe jetojnë me familjet në shtetin tuaj .. Unë nuk kam nevojë për të marrë sociale nga komuna juaj .. Unë jam dëshirë të shëndetshme dhe të gatshëm për të punuar .. Unë të kërkuar për të edukuar fëmijët në shkollë në shtetin tuaj .. do të mësojnë gjuhën tuaj ... ju mund të keni mundësinë të dinë se si të punojnë dhe udhëtojnë në vendin tuaj , dhe çfarë duhet të kenë dokumentacion në lidhje me mua dhe familjen time , dhe dokumentet mbi supe qfar keni për të hapur biznesin tim në vendin tuaj .. Ju lutem më thoni, sa me fat kam për të udhëtuar në vendin tuaj Co teraz robisz?

0

28 października 2013

Ambasada Mbretërore Norvegjeze në Prishtinë

0

28 października 2013

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=no&tl=sq&u=http://www.udi.no/Sentrale-tema/Fellessider/Hvilken-ambassade-skal-jeg-levere-soknaden-om-oppholdstillatelse-til/&usg=ALkJrhgEJcXcqGUHEyhim7DYdB2Ey54JmA 

0

28 października 2013

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=no&tl=sq&u=http://www.norway-kosovo.no/Embassy/&usg=ALkJrhi-ckJE8XroulVPIM_R_FDYa1xqyg 

0

27 października 2013

Si të filloni biznesin tuaj norveqi888888888888http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=no&tl=sq&u=http://www.invinor.no/no/Doing-business-in-Norway/How-to-start-your-own-business/&usg=ALkJrhgCInl4Un28xHFPi13X1ELniGGKtw 

0

27 października 2013

norveqi========http://www.gjiganti.com/emigranti/norvegji/lejet/aplikimi.html 

0

27 października 2013

norveqi========http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=no&tl=sq&u=http://www.udi.no/Sentrale-tema/beskyttelse/asylsokere/&usg=ALkJrhhc6KdhgZmoLuZ2xVXMmGsvgCwD4A 

0

27 października 2013

per norveqi==========http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=no&tl=sq&u=http://www.imdi.no/no/Stottemeny/Kontakt/&usg=ALkJrhhtBxKPcRvHl6JtdOOAj91cJndPuA 

0

12 października 2013

barak ramanit----http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1175582 

0

12 października 2013

http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1035344 

0

12 października 2013

banes qender---------http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1086426 

0

12 października 2013

http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1118507 

0

27 września 2013

pr74@hotmail.com  --- em74

0

20 września 2013

qysh me fitu pare serbisht==========http://www.youtube.com/watch?v=3L6BJwfxEgI 

0

6 sierpnia 2013

pol..granulat-----http://www.agloplast.com.pl/10,ldpe-transparent.html 

0

6 sierpnia 2013

ktu jam met----http://www.plastikainfo.com/oglasi?limitstart=40 

0

6 sierpnia 2013

http://www.reciklazaplastike.rs/index.html 

0

6 sierpnia 2013

granulat me cmime serbi---------http://www.plastikainfo.com/oglasi/materijali-na-akciji-2 

0

6 sierpnia 2013

sr ---gr-http://www.plastikainfo.com/oglasi/na-prodaju-pe-hd-meljava-2 

0

6 sierpnia 2013

http://www.tvk.hu/hu/ 

0

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z kosovo