KC-DESIGN

4

Zdjęcie użytkownika

24
0
96

Buduję

  • Projekt indywidualny
  • Szukam działki

KC-DESIGN

  • ul. Wierchowa 9/7
  • 05-400 Otwock
  • 785 958 111

Udostępnij

Projektowanie wnętrz to moje życie, praca i pasja ..... Od 15 lat  poprzez aranżację wnętrz  staramy się spełniać marzenia naszych klientów. Od samego  początku  naszą filozofią było tworzenie ponadczasowych, eleganckich wnętrz z naciskiem  na jakość, komfort, funkcjonalność i elegancję.   Elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz pozyskujemy od najbardziej  znanych i  ekskluzywnych producentów m.in. z : Włoch, Francji, Anglii, Niemiec. Dzięki  światowym targom w Mediolanie, Paryżu i Frankfurcie, cały czas wzbogacamy swoją wiedzę, a także na bieżąco śledzimy trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Projektami zajmujemy się kompleksowo, posiadamy swoje ekipy remontowo – budowlane, stolarnie oraz wykonawców wszystkich branż niezbędnych do przeprowadzenia realizacji nawet najbardziej złożonego projektu.   Zapraszamy do współpracy :)

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi KC-DESIGN Zaloguj się lub Zarejestruj

Realizacje ,,Pod klucz "

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i zdjąć z nich trudny obowiązek prowadzenia budowy zajmujemy się realizacjami „ Pod Klucz".  

Dzięki temu , że posiadamy własne ekipy remontowo – budowlane, elektryków, hydraulików, kamieniarzy oraz stolarnię jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych wyzwań. Dzięki 15 – letniemu doświadczeniu potrafimy zoptymalizować koszty budowy, remontu, prowadzić budowę według harmonogramu, który w jak najszybszym terminie pozwoli dotrzeć do końca inwestycji.   

Swoją ofertę kierujemy do osób, które z braku specjalistycznej wiedzy bądź czasu nie chcą koordynować poszczególnych prac wykonawczych prowadzonych na inwestycji.

W ramach usługi „Pod Klucz" gwarantujemy klientowi odciążenie go w kwestii kontaktu, wszelkich ustaleń z wykonawcami oraz zakupów niezbędnych materiałów.

Stolarstwo

Zajmujemy się produkcją  mebli na indywidualne zamówienie.

Oferujemy Państwu:

-  profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i konsultacje,

-  darmowy pomiar,

-  indywidualny projekt zawierający ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania,

-  profesjonalną , kompleksową  realizację mebli wraz z montażem i transportem.

 

Realizujemy:

-   kuchnie nowoczesne,

-   kuchnie klasyczne,

-   meble do salonów, jadalni i łazienek,

-   szafy, garderoby, biblioteki,

-   meble biurowe,

-   elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz z kamienia,

-   wszelakiego rodzaju zabudowy,

-   lustra.

 

Dzięki współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami i artystami z wielu branż nasze meble mogą mieć elementy ręcznie malowane, rzeźbione, złocone, srebrzone, tapicerowane oraz kute.

Wykonujemy projekty własne lub klienta.

 

Do realizacji mebli wykorzystujemy między innymi:

-   fronty: lakierowane, fornirowane, z litego drewna, szklane,

-   blaty:  kamienne, laminowane.

 

W trosce o najlepszą jakość mebli używamy do ich produkcji najwyższej jakości materiałów oraz akcesoria znanych i renomowanych firm m.in.: Blum, Hettich, Egger, Kronopol.

Projektowanie wnętrz to moje życie, praca i pasja .....

Od 15 lat  poprzez aranżację wnętrz  staramy się spełniać marzenia naszych klientów.

Od samego  początku  naszą filozofią było tworzenie ponadczasowych, eleganckich wnętrz z naciskiem  na jakość, komfort, funkcjonalność i elegancję.  

Elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz pozyskujemy od najbardziej  znanych i  ekskluzywnych producentów m.in. z : Włoch, Francji, Anglii, Niemiec.

Dzięki  światowym targom w Mediolanie, Paryżu i Frankfurcie, cały czas wzbogacamy swoją wiedzę, a także na bieżąco śledzimy trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Projektami zajmujemy się kompleksowo, posiadamy swoje ekipy remontowo – budowlane, stolarnie oraz wykonawców wszystkich branż niezbędnych do przeprowadzenia realizacji nawet najbardziej złożonego projektu.  

Zapraszamy do współpracy 😃