Nie przepłacaj! Zadzwoń, przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę:  71 715 20 60

kasjana224

1

Zdjęcie użytkownika

6
6
0

Buduję

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi kasjana224 Zaloguj się lub Zarejestruj

Witam po raz kolejny:)Czy mogłabym zobaczyc jak "wykańczacie " Wasza Sikorkę 😃 Pozdrawiam

ciągle szukam, porównuję, analizuję,, głowa mi puchnie... ;)

Dziękuję bardzo za  odpowiedź:) a co jest w miejscu łazienki? spiżarka? tez mysle o przerobieniu  projektu,,balkon nad wejściem,, a łazienka z góry przesunięta w miejsce pokoju bocznego nad  jadalnią, Z przodu domu sypialnia z balkonem garderobą i  siłownią. jeszcze cały czas analizuje i porównuje z innymi projektami i mam zawrót w głowie, a wszystko dlatego ze nie moge nigdzie wejsc do takiej budowy i namacalnie poogladać gabaryty pokoi ustawienie. Zwłaszcza salon, tv u mnie nie moze wisieć na scianie przy wyjsciu  na taras, i mysle ze sciana  przy schodach jest bardziej odpowiednim miejscem patrzac na aranzacje wnetrza. Czy  Może Pani pochwalic sie  kolejnymi krokami przy budowie domku, jak wyglada obecnie,, i srodek, salon, kuchnia i inne?? bardzo byłabym wdzięczna z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. kasjana224@wp.pl 

Nasz Bachus, to Bachus CE , ale dodaliśmy balkon nad wejściem i zmieniliśmy położenie łazienki na dole. Nie jest na środku tak jak w projekcie, tylko zabraliśmy kawałek pokoiku, który znajduje się na dole i tam właśnie jest mała łazieneczka.

Pozdrawiam

Witam:)

Śliczny domek,, ale napewno bedzie jeszcze bardziej kiedy sie będzie wykańczał:) mam pytanie,,bardzo sei zastanawiam nd tym wałsnie wyborem projektu a  projektem allegro 2, Bachusków jest kilka rodzai, przerabiała pani projekt bachusa?, prosze o informacje jaka jest dokładna nazwa projektu,, bede sie wzorowac i porównywac:) z góry dziękuję,

Przesliczne ogrodzenie!

 

proszę o informację

gdzie dostanę, moge zakupić taki naturalny  kamien??  jestem z woj. podkarpackiego)  kamieniołom? cy normalne składy budowlane.

 

jak sie nazywa ten kamień?

Z góry dziękuję za informację. kasjana224@wp.pl 

Piękny dom i ogrodzenie,,, 😃 czerpie inspiracje:)

 

proszę o informację

gdzie dostanę, moge zakupić taki naturalny  kamien??  jestem z woj. podkarpackiego)  kamieniołom? cy normalne składy budowlane.

 

jak sie nazywa ten kamień?

Z góry dziękuję za informację. kasjana224@wp.pl