kasiax89x

0

Zdjęcie użytkownika

0
2
0

Buduję

  • Stan surowy zamknięty

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi kasiax89x Zaloguj się lub Zarejestruj

9 grudnia 2014

mam pytanie czy konieczna jest rezygnacja ze spiżarni aby wstawić szafę do wiatrołapu czy normalnie ta szafa sie tam nie zmiesci. Bo my planujemy rowniez zrezygnowac ze spiizarni ale poto by powiekszyc kuchnie?

0

5 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  10 grudnia 2014

michu87 a możesz jeszcze podpowiedziec jakieś dobre rady w wyborze tego projektu?:)

  0   ·  11 grudnia 2014

Aaaa to rozumiem teraz 😃 Ogólnie jeśli chodzi o Tyberiusza to jest bardzo podobny do naszego Solona. Jeśli chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń to są dla mnie prawie idealne. My wprowadziliśmy kilka zmian ale to drobiazgi moim zdaniem. Jedyną największą zmianą było poszerzenie domu i wydłużenie go o metr, gdyż chcieliśmy dokładnie ten projekt ale o większym metrażu. Powiększyliśmy też kotłownię do 10 metrów2, zlikwidowaliśmy jedno okno tarasowe (to w salonie). Aha dogadajcie z cieślą, aby pochował Wam słupy podpierające więźbę na poddaszu, bo ja np. miałabym słup na środku sypialni 😃 On te słupy pochował nam w ścianach, musieliśmy tylko użyć całą cegłę zamiast połówki. Jak mi się coś przypomni jeszcze to dam znać 😃 Co do samego projektu to nie zastanawialiśmy się zbyt długo. Zawsze będą jakieś wątpliwości, do tej pory rozmyślam, czy to dobry wybór 😃 Pozdrawiam serdecznie :):):)

  0   ·  11 grudnia 2014

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz:) Pozdrawiam i życze powodzenia:):)

9 grudnia 2014

TYBERIUSZ

Witam

 

Piszę z gorącą prośbą do osób które budują projekty Tyberiusza w woj. małopolskim. Chcielibyśmy bardzo obejrzeć ten domu po wybudowaniu. Wiem, że na pewno nikt nie wyrazi zgody na obejrzenie go gdy już ktoś w nim mieszka natomiast jeśli ktoś jest na etapie stanu surowego i mógłby nam go pokazać od środka będziemy bardzo wdzięczni. Mój kontakt weronikabusz@o2.pl  potem ewentualnie podam nr. telefonu

 

Pozdrawiam

0