JTP

2

Zdjęcie użytkownika

2
13
0

Buduję

  • Stan pod klucz

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi JTP Zaloguj się lub Zarejestruj

24 maja 2018

Witam, Uzytkuje może ktoś z extradomowiczow zmywarkę firmy Samsung? Może ktoś podzieli się opinią?

0

zadał(a) pytanie.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Drodzy Extradomowicze! 😃 Jak macie montowane ukryte rolety zewnętrzne? Przymierzamy się do rolet których skrzynka będzie schowana w elewacji. I tutaj nie chcemy powiększać otworów okiennych bo to wiążę się z wprowadzaniem kolejnych zmian w projekcie.. Zmniejszać otwór okienny o rolete to też nam nie na rękę bo co za tym idzie to pomniejszenie okien o skrzynke. Czy nie da się po prostu jej jakoś schować w ociepleniu elewacji?? Takie rozwiązanie byłoby idealne tylko obawiam się że się nie zmieści. Jakie są wymiary takiej skrzynki z roletą? Nadproża mamy zwykłe już zakupione, także jakieś specjalne do rolet odpadają. Może ktoś coś doradzi?

0

Najlepsza odpowiedź (wybrana przez JTP)
  1   ·  1 kwietnia 2016

ROLETY TYPU INTERMO Skrzynka ma 16,5 lub 18cm.... Okna wysuwasz po za mur o 2cm, lecisz ocieplenie 20cm i problem z głowy

podoba się to.

Wszystkie odpowiedzi
17 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  12 marca 2017

Sąsiedzi tak mieli, dali grubszy styropian i zmieniła się powierzchnia zabudowy, efekt- wstrzymana budowa i wszystkie pozwolenia od nowa. Też mówili ze NIK nie przyjedzie na odbiór, niestety przyjechali.

  0   ·  13 marca 2017

Luka109 tak domek jest już wybudowany 😃 narazie stan surowy otwarty własnie czekamy na montaż okien 😃 Pozdrawiam

  0   ·  13 marca 2017

Jeśli chodzi o rolety to w efekcie powiększyliśmy otwory okienne o skrzynki rolet i będą montowane rolety nadstawne.

29 kwietnia 2015

Błękitna Rapsodia - czy ktoś buduje lub wybudował?

Witajcie Extradomowicze! 😃  

 

czy jest ktoś kto już go wybudował Błękitną Rapsodię i może podesłać jakieś fotki ewentualnie koszty budowy lub podzielić się wprowadzonymi zmianami w projekcie.. Będe niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek informacje ponieważ ciężko coś wyszukać w internecie... A jak wiadomo każde wskazówki i informacje będą dla nas bardzo cenne. 

 

Pozdrawiam zainteresowanych i mam nadzieje że znajdzie się jakiś budujący 😃  

Justyna

0

12 marca 2015

Błękitna Rapsodia - czy ktoś buduje lub wybudował?

Właśnie zakupiliśmy projekt tego domu, czy jest ktoś kto już go wybudował i może podesłać jakieś fotki ewentualnie koszty budowy lub podzielić się wprowadzonymi zmianami w projekcie.. Będe niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek informacje ponieważ ciężko coś wyszukać w internecie o Błękitnej Rapsodii.. A jak wiadomo każde wskazówki i informacje będą dla nas bardzo cenne.

Pozdrawiam zainteresowanych i mam nadzieje że znajdzie się jakiś budujący 😃 

Justyna

0

  0   ·  29 sierpnia 2016

Dzien dobry, czy udalo sie juz Pani Justyno wybudowac dom? Moze Pani przeslac realne zdjecia oraz rzeczywisty koszt budowy? Z gory dziekuje za odpowiedz, moj email:lucydrob@wp.pl