Junne

4

Zdjęcie użytkownika

3
73
0

Udostępnij

1

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Junne Zaloguj się lub Zarejestruj

1 stycznia 2015

fragment dzisiejszego artykułu na onet.pl :

Reforma budowlana

 

W 2015 roku dokonana zostanie nowelizacja ustawy Prawo budowlane. Jaki jest jej cel? Chodzi o to, by uprościć proces budowlany dla inwestycji budowlanych. W nowym roku nie będzie potrzebne m.n. uzyskiwanie pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego.

 

"Zmiana dotyczyć będzie budynków, których obszar oddziaływania nie wykracza poza granice działki objętej inwestycją, czyli nie narusza granicy sąsiadów. Zamiast dotychczasowego pozwolenia, wystarczy zgłoszenie budowy z projektem budowlanym oraz dołączenie dokumentów wymaganych w trybie pozwolenia na budowę dla tego budynku" - tłumaczą na swojej stronie internetowej dziennikarze "Gazety Prawnej".

 

"Do tej pory czas oczekiwania na zgodę wynosił ok. 60 dni,a w dużych miastach wydłużał się nawet do 3 miesięcy" - czytamy w "Gazecie Prawnej".

0

  0   ·  1 stycznia 2015

no tak ale pewnie dalej nie będzie można postawić garażu zaraz przy granicy działki bez pozwolenia sasiadów...

  0   ·  1 stycznia 2015

Pewnie tak, ale te zmiany to  i tak już dużo....

  0   ·  1 stycznia 2015

Widzę że ludzie nie zdają sobie sprawy z przepisów , tylko cieszą michę że nie trzeba będzie niby pozwolenia na budowę , a co to niby zmieni jeśli wszelkie uzgodnienia i tak będą potrzebne , a jak coś inwestor zawali to potem w razie czego jak go powiat pociągnie do odpowiedzialności lub nadzór budowlany to będzie płakał i skamlał .  Takie zmiany to że tak powiem gówno a nie zmiany , ale rządzący sobie myślą a niech się głupia cześć gawędzi cieszy jak pojebana ,  że pozwolenia nie trzeba   . Pozdrawiam

do: :

12 sierpnia 2013

dziekuje. To plytki Paradyż - Hanabi Bianco Rokoko a w kabinie sa póleczki wypelnione Paradyż - Hanabi Beige Nero

0

1 kwietnia 2013

dziękuję bardzo za życzenia 😃

0

  0   5 maja 2010