Julka

13

Zdjęcie użytkownika

12
6
0

Udostępnij

2

Szukam projektu odpowiedniego dla rodziny 4 osobowej. Raczej konstrukcja tradycyjna, jednak nie będę miała nic przeciwko jakimś ciekawym nowoczesnym konstrukcjom. Ale w zasadzie możecie pisać do mnie o wszystkim. ;)

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Julka Zaloguj się lub Zarejestruj

10 czerwca 2013

Energooszczędne ściany

Postanowiliśmy wybudować dom energooszczędny. Niestety dobrych fachowców, którzy będą się znać na rzeczy i doradzą jak trzeba brak. Czy ktoś zna rozwiązania, dzięki którym można postawić energooszczędne ściany? Co myślicie o dodaniu jak najgrubszej warstwy ocieplenia i wzniesienia termoizolacyjnej elewacji z „ciężkich” materiałów? Czy faktycznie jest tak, że połączenie innowacyjnych pustaków ceramicznych wypełnionych wełną mineralną oraz elewacji z cegieł klinkierowych gwarantuje doskonały wynik we wszystkich warstwach ściany oraz bardzo niski współczynnik przenikania ciepła (U) całej przegrody?

0

  0   7 maja 2013

11 marca 2010

Rozpoczynam bloga

O czym tu pisać, jak jeszcze nawet nie ma projektu do tej pory ... 😃 Zobaczymy jak przyjdzie wena 😃

0

do: :

10 lipca 2009

na stronie studia z 500 w rzutach są już umieszczone schody oprócz tego projekt ma jeszcze 7 podwariantów

0

do: :

14 czerwca 2009

Z2 JEST CIEKAWY ,NA MAŁEJ POWIERZCHNI JEST DOSŁOWNIE WSZYSTKO I MA JESZCZE 7 PODWARIANYÓW

0

13 lutego 2009

Wykorzystanie domu - zajazd

Witam, myślicie że można by było zaanektować ten projekt pod zajazd, hotelik? W sumie taka powierzchnia, pomieszczeń full. Zastanawim się tylko jaki koszt bedzie postawienia i zaadoptowania takiego "kolosa" 😃 Może ktoś juz prowadzi taki zajazd? Co Wy na to?

0

26 stycznia 2009

LK&474

Witam wszystkich, bardzo podoba mi się układ wnętrz projektu, zastanawiam się tylko czy ewentualnymi zmianami można by uczynić dom bardziej nowoczesnym. Rezygnując z arkadek bocznych i umieszczając garaż w linii budynku - elewacji frontowej, po lekkim liftingu elewacji, rezygnacji z podwójnych kolumn i zmianie kolorystyki itp. dom zyskałby trochę nowoczesności. Co sądzicie na ten temat?

0

26 stycznia 2009

Uwagi do projektu

Witam serdecznie miłośników projektu, dom jest niewątpliwie uroczy. Zastanawiam się nad projektem - układem wnętrz, co można by zmienić by domek stał się bardziej funkcjonalny, może połączyć kuchnie z jadalnią likwidując jedną ze ścianek. Na poddaszu garderoby są strasznie duże, może zmniejszyć je, powiększając pokoje. Może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły lub budujący zdjęcia wnętrz domu? Pozdrawiam Julka

0

23 stycznia 2009

Poddasze

Witam wszystkich, w którym miejscu planujecie wykonanie schodów na poddasze, myślałam o lewej ścianie w pokoju dziennym, ale marzą mi się schody kręcone, a te nie wiem gdzie umieścić, może macie jakieś propozycje?

0

23 stycznia 2009

Garderoba

Co sądzicie o doprojektowaniu na poddaszu przy schodach drugiej garderoby?

0

23 stycznia 2009

Koszty budowy

Witam wszystkich, jak kształtują się koszty budowy tego domu, czy jest możliwość podpiwniczenia budynku?

0

23 stycznia 2009

Bachus

Co sądzicie o układzie pomieszczeń w tym domku, czy jest funkcjonalnie? Wydaje mi się, że pokoje na poddaszu są trochę słabo doświetlone.

0

23 stycznia 2009

Koszty budowy domu

Witam serdecznie, czy ktoś z miłośników tego projektu orientuje się w kosztach budowy do stanu zamkniętego.

0

23 stycznia 2009

Układ pomieszczeń

Witam, bardzo ładny domek, mam pytanie do osób które umieściły zdjęcia w galerii, czy budujecie domek bez zmian, podpowiedzcie na co warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam Julka

0

22 stycznia 2009

Okana na poddaszu

Witam wszystkich, chciałam zapytać osoby budujące, czy okna na poddaszu dostatecznie doświetlają pomieszczenia, czy warto przewidzieć dodatkowe otwory okienne?

0

22 stycznia 2009

Zmiana w projekcie

Czy dokonali Państwo jakiś zmian w projekcie? Dom na zdjęciach wygląda imponująco, może zamieszczą Państwo kilka fotografii wnętrza. Pozdrawiam

0

22 stycznia 2009

Budowa domu

Mam pytanie do "SzymonGosia" wasz GRZEGORZ wygląda imponująco, wydaje się większy niż w oryginale, no i ten wysunięty ganek, możecie napisać jakich zmian dokonaliście w projekcie i jakie były koszty adaptacji? Z góry dziękuje za odpowiedz i życzę powodzenia w dalszych etapach budowy.

0

22 stycznia 2009

Zmiana w projekcie

Witam serdecznie budujących piękny dom Idylla II, czy budują Państwo dom bez zmian czy są rzeczy na które warto zwrócić uwagę już na etapie możliwości adaptacji? Chciałam zapytać również o koszty, ile wyniosło z Państwa wybudowanie domu do stanu pod klucz?

1

podoba się to.

22 stycznia 2009

Wnętrza domu

Piękny domek na zdjęciach wygląda imponująco. mam prośbę do budujących o umieszczenie choć kilku zdjęć wnętrz, szczególnie interesuje mnie poddasze. Proszę również napisać ile kosztowało Państwa wybudowanie domu?

0

21 stycznia 2009

Przejście z garażu do domu

Chciałabym zapytać budujących czy istnieje możliwość zrobienia przejścia pomiędzy garażem a domem pod schodami na poddasze - jaka jest wysokość do stopni w najwyższym miejscu?

0

21 stycznia 2009

Projekt Solo

Super projekt, mały domek, ale jak funkcjonalny, na poddaszu można urządzić kameralną sypialnie rodziców z łazienką i garderobą. Zastanawiam się też nad możliwością zabudowania wiaty. Czy budujący mogą coś doradzić. Na zdjęciach widzę, że poddasze wygląda super:) pozdrawiam

0

21 stycznia 2009

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Witam co sądzicie o takim rozwiązaniu, czy ktoś z użytkowników portalu zastosował takie rozwiązanie na swojej działce? Słyszałam, że inwestycja jest opłacalna i dofinansowanie można uzyskać.

0

21 stycznia 2009

Koszty budowy - zmiany

Witam wszystkich miłośników projektu - Dom w awokado, jest spora grupa osób budujących, ile kosztowało Państwa wybudowanie domku do stanu surowego zamkniętego? Interesują mnie również Państwa zmiany w projekcie, na co warto zwrócić uwagę. Myślę, że korzystnie byłoby zmienić miejsce drzwi balkonowych, tak by były z boku budynku. Co z ścianka kolankową, czy warto podnosić?? Może umieszczą Państwo choć kilka fotografii, z pewnością ułatwiłoby mi to podjęcie decyzji. Z góry dziękuję za pomoc.

0

21 stycznia 2009

Poddasze

Witam serdecznie, Spodobał mi się projekt Luba. Jak urządzić w nim poddasze, ma ktoś jakieś ciekawe pomysły??

0

20 stycznia 2009

Kwestie prawne

Witam, podoba mi się garaż G58, prawdopodobnie zdecyduje się na wybudowanie domu, a po jakimś czasie postawie garaż. Jak to jest jeśli chodzi o przepisy, czy warunki zabudowy - kont dachu, odległości od granicy itd. dotyczą garażu? Czy muszę u architekta nanosić garaż na działkę i przejść od nowa przez całą procedurę tak jak w przypadku domu jednorodzinnego? z góry dziękuje za odpowiedź.

0

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Julka