Janiszewski Sp. z o. o.

4

Zdjęcie użytkownika

6
2
0

Janiszewski Sp. z o. o.

  • ul. Hubska 44-48
  • 50-502 Wrocław
  • 500178970

Udostępnij

5

Osoby i firmy

Naszą specjalnością są usługi z zakresu czyszczenia kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usuwania wszelkiego rodzaju awarii i nieszczelności. Ponadto zajmujemy się obsługą i wykonawstwem instalacji gazowych. W zależności od rodzaju zlecenia udzielamy na nasze usługi gwarancji do 60 miesięcy (5 lat). Naszą szeroką ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji świadcząc usługi utrzymania wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz szybkiego usuwania awarii w instalacjach jako pogotowie kanalizacyjne, hydrauliczne i gazowe.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Janiszewski Sp. z o. o. Zaloguj się lub Zarejestruj

  0   5 maja 2014

  0   5 maja 2014

(Janiszewski Sp. z o. o.)

5 maja 2014

Zdjęcia z realizacji instalacji ogrzewania podłogowego

0

  0   ·  13 maja 2014

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania zamontowania ogrzewania podłogowego?

  0   ·  14 maja 2014

Nie Pani Alicjo, nie istnieją. Należy jednak pamiętać by do każdej inwestycji/pomieszczenia/obiektu podejść w sposób indywidualny. Technologia wykonania podłóg przy ogrzewaniu podłogowym różni się od wylewek tradycyjnych - zwykle zwiększa to koszt samej podłogi ale unikamy dzięki temu w późniejszym czasie konieczności zakupu grzejników i ich montażu. W dalszym ciągu ogrzewanie podłogowe jest najlepiej dostosowanym produktem grzewczym pod kątem zapotrzebowania na ciepło ludzkiego ciała. Najwięcej potrzebują go nasze stopy i nogi, odwrotnie proporcjonalnie do wyższych partii ciała - im wyżej tym mniej ciepła potrzebne na ogrzanie człowieka. Janiszewski

(Janiszewski Sp. z o. o.)

5 maja 2014

Zdjęcia z realizacji instalacji ogrzewania podłogowego

0

  0   ·  13 maja 2014

Robi wrażenie. To komercyjne wnętrze? W takich też się stosuje ogrzewanie podłogowe?

  0   ·  14 maja 2014

Tak Panie Mateuszu, to obiekt przemysłowy/komercyjny. Nie istnieją ograniczenia w kwestii miejsca, w którym możliwe jest zastosowanie danego rodzaju ogrzewania. Wszystko jest indywidualną sprawą danego inwestora, jego funduszy czy preferencji. Janiszewski

  0   5 maja 2014

(Janiszewski Sp. z o. o.)

9 kwietnia 2014

Naszą specjalnością są usługi z zakresu czyszczenia kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usuwania wszelkiego rodzaju awarii i nieszczelności. Ponadto zajmujemy się obsługą i wykonawstwem instalacji gazowych. W zależności od rodzaju zlecenia udzielamy na nasze usługi gwarancji do 60 miesięcy (5 lat).

Naszą szeroką ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji świadcząc usługi utrzymania wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz szybkiego usuwania awarii w instalacjach jako pogotowie kanalizacyjne, hydrauliczne i gazowe.

0