Nawet 20% rabatu na nowoczesne parterówki, tylko do 19.11   »Sprawdź«

IwKoKaMa

4

Zdjęcie użytkownika

8
10
1

Buduję

  • Projekt indywidualny
  • Szukam projektu domu

Udostępnij

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi IwKoKaMa Zaloguj się lub Zarejestruj
Pięknie....ale przestrzeni i jak czysto na tej budowie....
mpaulina08
mpaulina08   0   ·  7 marca 2017

Dziękuję IwKoKaMa 😃 Sprzątane było więc jest czysto hehe 😃

Dzięki za informację, jak skończą będę wdzięczna za opinię na temat firmy i kosztu robocizny.A teraz z innej beczki czy z czystym sumieniem polecacie tego architekta Pawlika, bo ja dopiero na tym etapie ale coś zaczyna wreszcie drgać, niestety mogę tylko pozazdrościć działki, u mnie właśnie wszystko o to się rozbija..i dlatego potrzebuję bardzo dobrego architekta, który wpasuje dobry projekt w moją działkę
Czy dachówka już założona, może jakieś zdjęcia.....
mpaulina08
mpaulina08   0   ·  23 listopada 2016

Jest w trakcie zakładania 😃 Niestety nie mam zdjęć, ale postaram się w niedziele zrobić parę fotek i dodać na ed, ponieważ na razie mieszkamy 90km od budowy i jesteśmy tylko na weekendy na działce:) Ale dachówka wygląda rewelacyjnie 😃

mpaulina08
mpaulina08   0   ·  23 listopada 2016

Mam jedno zdjęcie gdzie była zaczynana dachówka:) Zdjęcie niezbyt wyraźne jeszcze pogodna była okropna...

Parę zmian zrobiliśmy , ale dzięki temu dom jest przestronny , wygodny. Na zewnątrz to tylko zmieniliśmy okno w spiżarce bo było do podłogi i dodaliśmy okno do strychu nad garażem.W środku zrezygnowaliśmy z garderoby przy wejściu , w to miejsce mamy spiżarkę. Wejście na strych nad garaż zrobiliśmy z piętra ,a nie jak było z garażu schody rozkładane ,Na piętrze zrezygnowaliśmy z pralni , a may większą łazienkę ,I wyszła nam jeszcze jedna garderoba w pokoju.Teraz bardzo mi sie podoba ten układ. Jeszcze nie mieszkamy , ale myślę że te zmiany wyszły super.
Wnętrza zapierają dech w piersiach....Kredensik cudo, a stoliczek boski...czy to hand made na zamówienie?

1

Magmab podoba się to.

hańcia
hańcia   1   ·  23 września 2016

Dziękuję ślicznie za miłe słowa 😃 Kredensik zrobili górale kupiłam go w meble wosk a stoliczek w sklepie z używanymi meblami Holenderskimi, z tym że pomalowaliśmy go na nowo lakierem 😃 Pozdrawiam :))

Magmab podoba się to.

Jak tam postępy w budowie?
mpaulina08
mpaulina08   0   ·  14 sierpnia 2016

A postępy jak widać na zdjęciu. Już jesteśmy przy dachu na domku, a na budynku gospodarczym czekamy na płytę żerańską 😃 Także wszystko idzie w szybkim tempie:)

IwKoKaMa do: Tymbark12: zadał(a) pytanie.

21 kwietnia 2016

Proszę namiary na tę firmę budowlaną spod Skierniewic?

Tymbark12
Tymbark12   0   ·  21 sierpnia 2016

Przepraszam ,ale nie miałem czasu tu zaglądać ,pewnie już państwo znalezli firmę budowlaną .

IwKoKaMa
IwKoKaMa   0   ·  23 sierpnia 2016

Pytanie o firmę budowlaną wciąż aktualne

Czy mogę uzyskać informacja jakie zmiany wprowadziliście w pierwowzorze poza dodaniem piwnicy?

Piękny dom. Kuchnia przecudna.Mo żna więcej szczegółów, wykonawca i z czego zrobiona , koszt?Z góry dziękuję za odpowiedź. Czy wprowadzaliście zmiany w projekcie?

Fajny pomysł na Atlasa..Czy mogę prosić o opisanie prowadzonych zmian..., no i w jaki sposób planujecie ogrzewać wasz domek i gdzie umieściliście piec c.o.?Z góry dziękuję.

Jednak nie Tymianek 3:)

Projekt Opus Archetonu

Od dawna poszukuję wymarzonego projektu, bardzo spodobał mi się  Opus Archetonu. Proszę o wszelkie uwagi na jego temat, skomentowanie  wad i zalet które dostrzegacie oraz zmian jakie dokonalibyście.Moje założenia: dom dla 4-5 osobowej rodziny, garaż zaadoptowany na roboczą kuchnię i pomieszczenie gospodarcze. A może ktoś zbudował lub buduje dom wg tego projektu?