Instalacje Sanitarne

5

Zdjęcie użytkownika

14
0
0

Instalacje Sanitarne

  • ul. Jagodowa 11/30
  • 30-427 Kraków
  • 692692442

Udostępnij

9

Osoby i firmy

Firma działa od 1995 roku. Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis urządzeń grzewczych. Posiadamy wszelakie uprawnienia do prowadzenia robót instalacyjnych, gazowych i elektrycznych. Jesteśmy autoryzowanym zakładem urządzeń grzewczych firm Viessmann, Vaillant, Buderus.  Nasze usługi świadczymy kompleksowo od doradztwa technicznego po dowóz materiałów i prace instalacyjne.  Nasza oferta:  Hydraulika, Usuwanie awarii  Instalacje wod-kan, modernizacja  Instalacje centralnego ogrzewanie  Wentylacja z odzyskiem ciepła  Montaż kolektorów słonecznych  Montaż pomp ciepła  Instalacje ogrzewania podłogowego  Montaż wkładów kominowych, turbo  Kotłownie gazowe Usługi świadczymy kompleksowo:  doradztwo techniczne  zakup materiałów (dowóz), prace poinstalacyjne (na życzenie klienta również drobne roboty remontowe) Działamy na terenie województwa Małopolskiego. Współpracujemy z firmami takimi jak Hydrosolar, Tadmar, Herz, Zendher.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Instalacje Sanitarne Zaloguj się lub Zarejestruj

(Instalacje Sanitarne)

17 lipca 2014

Zalety stacji uzdatniania wody

Zalety stacji uzdatniania wody 

 

Nie jesteś zadowolony z wody w Twoim domu? W czajniku gromadzi się kamień, a na bateriach kuchennych i łazienkowych wciąż widać uporczywe osady?

 

Przyczyna: twarda woda

To właśnie twarda woda powoduje powstawanie uciążliwych osadów na urządzeniach sanitarnych oraz niszczenie instalacji grzewczych, armatury łazienkowej i urządzeń AGD (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy, czajniki itp.). Powoduje ona również wzrost kosztów eksploatacji tych urządzeń nawet o 20%. Woda wodociągowa w Polsce ma średnio ok. 20°dH (stopni niemieckich) – jest więc bardzo twarda. Użytkownicy indywidualnych ujęć wody mają często dodatkowy problem: rozpuszczone związki żelaza powodujące rdzawe zacieki oraz wodę niezgodną z polskimi normami.

 

Komfortowe i oszczędne

Urządzenia zmiękczające wodę z racji kompaktowej obudowy nie zajmują wiele miejsca. Pracuje w trybie automatycznym i nie wymagają obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z solą w tabletkach. Mają wyjątkowe zalety eksploatacyjne: są proste w obsłudze, a dzięki specjalnemu opatentowanemu systemowi regeneracji złoża filtracyjnego, minimalizują zużycie wody i soli oraz emisję ścieków.

 

Bezpieczne dla zdrowia

Proces zmiękczania jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia (nie dodaje się żadnych związków chemicznych), a przygotowana w ten sposób woda może być używana zarówno do picia, jak i wszystkich zastosowań domowych.

więcej »

0

  0   ·  17 lipca 2014

😃

(Instalacje Sanitarne)

17 lipca 2014

Grzejniki płytowe

Grzejniki płytowe 

Stalowe grzejniki płytowe zaspokajają najwyższe wymagania. Są przy tym idealnym uzupełnieniem dla nowoczesnego systemu grzewczego niezależnie od tego czy źródłem ciepła będzie np. kocioł kondensacyjny czy też pompa ciepła.

 

Jakość grzejnika poznaje się po estetycznej i trwałej powłoce lakierniczej. 

Uniwersalne stalowe grzejniki płytowe uniwersalne ze swoim neutralnym wzornictwem dobrze prezentują się zarówno w biurach, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Szeroki asortyment i duża wydajność cieplna przy umiarkowanej cenie czynią je naprawdę uniwersalnym rozwiązaniem dla ogrzewania pomieszczeń we wszystkich typach budynków. Dzięki przemyślanej konstrukcji sprawdzają się tak w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji, a ich śnieżna biel RAL 9016 harmonizuje z każdym otoczeniem. 

 

Grzejniki uniwersalne są łatwe do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne dla alergików. Aby uzyskać dostęp do wnętrza grzejnika płytowego wystarczy jednym ruchem zdjąć pokrywę górną.

 

więcej »

0

(Instalacje Sanitarne)

15 maja 2014

Ogrzewanie i Wentylacja: Viessmann, Vaillant, Buderus, Sprzedaż, Montaż, Serwis

0

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

  0   15 maja 2014

(Instalacje Sanitarne)

8 maja 2014

Ogrzewanie i Wentylacja: Viessmann,Vaillant, Buderus, Sprzedaż, Montaż, Serwis

Firma działa od 1995 roku. Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis urządzeń grzewczych. Posiadamy wszelakie uprawnienia do prowadzenia robót instalacyjnych, gazowych i elektrycznych. Jesteśmy autoryzowanym zakładem urządzeń grzewczych firm Viessmann, Vaillant, Buderus. 

 

Nasze usługi świadczymy kompleksowo od doradztwa technicznego po dowóz materiałów i prace instalacyjne. 

 

Nasza oferta:

 

 Hydraulika, Usuwanie awarii

 

 Instalacje wod-kan, modernizacja

 

 Instalacje centralnego ogrzewanie

 

 Wentylacja z odzyskiem ciepła

 

 Montaż kolektorów słonecznych

 

 Montaż pomp ciepła

 

 Instalacje ogrzewania podłogowego

 

 Montaż wkładów kominowych, turbo

 

 Kotłownie gazowe

 

Usługi świadczymy kompleksowo:

 

 doradztwo techniczne

 

 zakup materiałów (dowóz), prace poinstalacyjne (na życzenie klienta również drobne roboty remontowe)

 

Działamy na terenie województwa Małopolskiego.

 

Współpracujemy z firmami takimi jak Hydrosolar, Tadmar, Herz, Zendher.

0