IKEA

15

Zdjęcie użytkownika

345
0
4 277

Udostępnij

IKEA oferuje szeroki asortyment, dobrze zaprojektowanych, funkcjonalnych elementów wyposażenia domu w cenach tak niskich, by wielu ludzi mogło sobie na nie pozwolić. Ta idea przyświeca wszystkim działaniom IKEA, od projektu przez produkcję, aż po sprzedaż artykułów w sklepach IKEA. Ktoś może sprzedawać produkty dobrej jakości za wysoką cenę, albo produkty niższej jakości za niską cenę. Wykonanie produktu dobrej jakości w niskiej cenie wymaga rozwoju zarówno efektywnych jak i innowacyjnych metod. Na tym skupiamy się w IKEA od samego początku, od powstania firmy w Smålandii, w Szwecji. Maksymalizacja wykorzystania materiałów i wychodzenie naprzeciw potrzebom oznacza, że nasze koszty są niskie. Sposób IKEA polega na wykorzystaniu tych oszczędności na korzyść klienta.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi IKEA Zaloguj się lub Zarejestruj

extradomski (Extradom) do: Extradom (Extradom):

31 grudnia 2015

Jak urządzić małą sypialnię?

 

Drodzy Extradomowicze!

 

Mała sypialnia nie powinna stanowić wyzwania nawet dla niewprawionych, domorosłych dekoratorów wnętrz. Urządzona w dobrym stylu może stać się miejscem, w którym będziemy relaksować się po ciężkim dniu, nie tracąc przy tym na komforcie wypoczynku.

 

W tym artykule chciałbym skupić się głównie na meblach umożliwiającym zaoszczędzenie jak największej powierzchni. Sam dobór kolorystyki oraz styl w jakim zostanie urządzona jest sprawą indywidualną. Cenną radą będzie, by meblując małe pomieszczenie, unikać wyrazistych, neonowych barw, a postawić na minimalizm. Znacznie lepiej sprawdzi się biel oraz inne stonowane odcienie.

 

Najlepszym rozwiązaniem będą meble zamówione na wymiar, dzięki czemu będziemy w stanie dopasować je do każdego zakamarka.

 

Łóżko

Dla najlepszego wykorzystania niewielkiej przestrzeni znakomitym rozwiązaniem będą meble modułowe, jeśli jesteśmy zwolennikami łóżek w rozmiarze królewskim, należy zwrócić uwagę by pełniło ono możliwie jak najwięcej funkcji. Półki montowane w podstawie łóżka pozwolą zaoszczędzić miejsce, a przy okazji zyskamy przestrzeń na drobiazgi. Duży schowek pod materacem, to idealne miejsce do przechowywania pościeli.

 

więcej »

GRIMEN Rama łóżka

005b00000032lA9
005b00000032lA9   0   ·  15 lipca 2011

szukałam tego łóżka i nie ma go w ofercie ikea :/ bardzo mi się podoba i chciałabym go kupić, ale niestety...

IKEA opublikował(a) plik.

28 grudnia 2008

5

jazzy1006, aga doo, 005b0000003OnXx i 2 innym podoba się to.

bahama
bahama   0   ·  28 maja 2009

to też mi się podoba - dzięki okrągłemu stołowi i lampie nie jest tak surowo [kwadratowo]

IKEA opublikował(a) plik.

28 grudnia 2008

62

pelom, nataliaImateusz, gieniunia i 59 innym podoba się to.

grażka1212
grażka1212   0   ·  18 lutego 2009

śliczna sypialnia. moja kolorystyka!

kubańczyk:)
kubańczyk:)   0   ·  5 lipca 2009

tu można wypocząć.pięknie.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z IKEA