Kierunekdom

2

Zdjęcie użytkownika

5
1
7

Buduję

  • Stan pod klucz

Udostępnij

12

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Kierunekdom Zaloguj się lub Zarejestruj

(Extradom)

2 sierpnia 2017

Drodzy Extradomowicze!

Nadszedł czas na podsumowanie wyników konkursu “Moje miejsce wypoczynku wokół domu”. Jesteśmy zachwyceni Waszymi pomysłami i nietuzinkowymi rozwiązaniami. Po długich obradach nadszedł czas, aby przedstawić listę zwycięzców. Mamy nadzieję, że dzięki wspaniałym nagrodom będziecie mogli spędzać czas jeszcze przyjemniej.

Nagrody trafiają do użytkowników:

  • I miejsce - Zwycięzcą konkursu zostaje , która otrzymuje główną nagrodę w postaci rodzinnego basenu ogrodowego Intex 28212
  • II miejsce zajmuje  i dostaje w prezencie wykaszarkę elektryczną Hetch 530
  • III miejsce oraz nagroda w postaci termicznego kosza piknikowego trafia do
  • IV miejsce dla  z prezentem z postaci koca piknikowego
  • V miejsce dla  z prezentem w postaci hamaka
  • VI i VII miejsce -  oraz otrzymują lampki solarne (6 szt.)
  • Przyznaliśmy także wyróżnienie, które trafia do użytkownika . Nagrodą jest termiczny kosz piknikowy!

Gratulujemy wygranych i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Pamiętajcie jednak, aby dokładnie czytać zasady konkursu! Zachęcamy do aktywnego śledzenia Społeczności, ponieważ jeszcze tego lata poznacie szczegóły kolejnego konkursu. Dane do wysyłki nagród należy przesłać na adres e-mail (moj@extradom) bądź w wiadomości prywatnej.

7

, , i 4 innym podoba się to.

13 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  1   ·  3 sierpnia 2017

Gratuluje wszystkim wygranym oraz uczestnikom konkursu 🙂 kazdy z Was ma pieknie na swoim prywatnym miejscu na ziemi ☺

podoba się to.

  2   ·  3 sierpnia 2017

Wow, pierwszy raz coś wygrałam 😃 I tym bardziej cieszy, bo doceniona zostałam kilkuletnia praca moja i męża - każdy krzaczek, drzewko, kwiatek sami sadziliśmy, nie mówiąc o równaniu terenu i sianiu trawy ;) Dziękuję za wyróżnienie i gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

i podoba się to.

  0   ·  3 sierpnia 2017

maximka i IdaMaja ...Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

  1   31 lipca 2017

  0   31 lipca 2017

  0   31 lipca 2017

  1   31 lipca 2017

  4   31 lipca 2017

(Extradom) do: (Extradom):

5 lutego 2016

Jakie prace budowlane możemy wykonać zimą?

 

Drodzy Extradomowicze!

 

Wszystkim Inwestorom, którym zależy na jak najszybszym zakończeniu budowy lub zdecydowali się na jej rozpoczęcie jesienną porą nasuwa się pytanie: “Czy kontynuacja prac budowlanych przy ujemnych temperaturach to dobry pomysł?”.

Z Waszych opinii wynika, że dużym plusem takich przedsięwzięć jest możliwość zatrudnienia sprawdzonej ekipy budowlanej oraz wynegocjowania niższych cen. Jednak czy prace w zimie, które wymagają dogrzewania pomieszczeń oraz stosowania różnego rodzaju dodatków do tradycyjnych materiałów lub zakup droższych, przystosowanych do niskich temperatur, może zadziałać na niekorzyść? 

 

Rozpoczynanie prac ziemnych zimą, kiedy grunt jest zmarznięty to nie najlepszy pomysł - z fundamentami zdecydowanie lepiej poczekać do wiosny. Jeśli jednak są już w toku, będziemy musieli zabezpieczyć przygotowane wykopy oraz głębsze warstwy przed mrozem.

Eksperci odradzają także przystępowanie do większości prac mokrych, typu wylewanie betonu czy tynkowanie elewacji. Pamiętajmy, że dostępne na rynku dodatki do materiałów stosowanych w normalnych temperaturach, zwiększą zakres ich odporności na mrozy, jednak producent nie zapewnia skuteczności przy każdej temperaturze. Jeśli ta spadnie poniżej podanej,  jako prawidłowa do stosowania, może okazać się, że wykonane zimą prace będzie trzeba wykonać od nowa.

Producenci oferują także przystosowane do chłodu materiały, do których nie musimy stosować żadnych dodatków. Jednak jeśli zima nas zaskoczy, a mróz będzie większy niż przewidują właściwości produktu, brak dotrzymania optymalnych do wiązania oraz schnięcia materiału temperatur wpłynie na późniejszy efekt wykonanych prac.

 

więcej »

0

  0   ·  6 lutego 2016

W zachodniopomorskim wszystkie 😃

  0   ·  7 lutego 2016

w warmińsko - mazurskim właściwie też:)

  0   ·  18 lutego 2016

My też całą zimę działamy. Zamiast odpuszczać z pracami na zimę, my  w tym czasie skleiliśmy cały dom 😃  https: ?56c1de21&

opublikował(a) plik.

17 stycznia 2016

0

  0   ·  23 maja 2017

Witam, czy jest możliwość aby Pan/Pani udostepnił(a) koszt budowy tego domu i info czy jest z piwnica czy bez? a także może jakieś zdjęcia i zastanawia mnie czy nie jest zbyt ciemno w domu? przy tak małym przeszlkeniu ? podaję e-maila kowalska_kasia@interia.pl 

  0   17 stycznia 2016

  0   17 stycznia 2016

  0   11 lipca 2015

  0   11 lipca 2015

  0   9 lipca 2015

  1   9 lipca 2015