Gosia19882

1

Zdjęcie użytkownika

1
0
0

Buduję

  • Stan surowy otwarty

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Gosia19882 Zaloguj się lub Zarejestruj

zadał(a) pytanie.

Dzwi wejściowe

Witam, Mam pytanie, drzwi wejściowe w tym projekcie lepiej jak będą otwierane do wewnątrz czy na zewnątrz?

0

  0   ·  31 maja 2016

Lepiej na zewnątrz.

  0   ·  10 czerwca 2016

Wybór sposobu otwierania drzwi zewnętrznych zależy to od Twoich osobistych preferencji, ponieważ oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety. Drzwi otwierane do środka będą wymagały sporej przestrzeni w domu tak, by można było je komfortowo otwierać i zamykać. Będzie także trzeba w nich zamontować okapnik. Istotny jest fakt, że nie można ich podważyć, a otwierając drzwi gościom nie musimy się wychylać na zewnątrz. Drzwi otwierane na zewnątrz to dobre rozwiązanie kiedy nie planujesz wiatrołapu, zaoszczędzisz w ten sposób przestrzeń wewnątrz domu. Jeżeli wybierzesz ten sposób otwierania drzwi, przed wejściem do domu musi być stworzony duży podest, by wchodzenie i wychodzenie z domu było bezpieczne. Możliwe jest ich podważenie i zaleca się także zamontowanie zawiasów maskowych. Oba rozwiązania mają swoje mocne, jak i słabsze strony, najlepiej więc, podczas wyboru, kierować się osobistymi preferencjami.

8 marca 2016

jakiej firmy piec gazowy ?

Jakiej firmy piec gazowy polecacie i z czego rurki (pex czy miedź) ?

0

  0   ·  11 kwietnia 2016

Też chętnie się dowiem!:)

  0   ·  12 kwietnia 2016

u nas będzie piec z wbudowanym zasobnikiem ze względu na oszczędność miejsca na ścianie. Firmy Buderus http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/kotly-gazowe/kondensacyjne/logamax-plus-gb172-24t50v2.html 

29 lutego 2016

Dodatkowe okno dachowe?

Jeszcze pytanie do osób, które w sypialni zrobiły ściankę działową i wydzieliły dodatkową garderobę, Jak rozwiązaliście problem doświetlenia tego pomieszczenia? Dodatkowe okno dachowe czy oświetlenie?

0

  0   ·  4 marca 2016

U mnie tylko oświetlenie. Jak dla mnie wystarczy 😃

  0   ·  21 października 2018

U mnie okno dachowe, ale uważam, że było nie potrzebne, wystarczy oświetlenie

29 lutego 2016

Mam jeszcze pytanie odnośnie rozmiarów okien dachowych. Czy ktoś zmieniał ich rozmiary czy zostały takie jak w projekcie?

0

25 lutego 2016

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie wyłazów na dachu. Wystarczy 1 czy muszą być 2 jak w projekcie?

1

podoba się to.

  0   ·  27 lutego 2016

U mnie jest jedno okno dachowe z funkcją wyłazu, ale montuję normalne - obrotowe. Przy długości okna dachowego 160 cm, każdy wyjdzie bez problemu na dach.  W Twoim przypadku dałbym jeden wyłaz. Po co dodatkowo dziurawić sobie dach. Pozdrawiam.