FORMATIV. – indywidualne projekty wnętrz

6

Zdjęcie użytkownika

106
0
635

FORMATIV – indywidualne projekty wnętrz

  • ul. Orłowska 54/4
  • 81-522 Gdynia
  • 501402730

Udostępnij

Nasze realizacje wyróżnia funkcjonalność, jakość oraz ponadczasowość. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tworzone przez nas wnętrza cechuje oryginalność oraz indywidualny charakter. Nie pozostajemy obojętni wobec nurtów designerskich i bieżących trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze propozycje branży wyposażenia wnętrz w zakresie jakości i funkcjonalności. Nasze projekty są owocem doświadczenia, pasji, wiedzy oraz współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi FORMATIV. – indywidualne projekty wnętrz Zaloguj się lub Zarejestruj

extradomski (Extradom) do: Extradom (Extradom):

31 grudnia 2015

Jak urządzić małą sypialnię?

 

Drodzy Extradomowicze!

 

Mała sypialnia nie powinna stanowić wyzwania nawet dla niewprawionych, domorosłych dekoratorów wnętrz. Urządzona w dobrym stylu może stać się miejscem, w którym będziemy relaksować się po ciężkim dniu, nie tracąc przy tym na komforcie wypoczynku.

 

W tym artykule chciałbym skupić się głównie na meblach umożliwiającym zaoszczędzenie jak największej powierzchni. Sam dobór kolorystyki oraz styl w jakim zostanie urządzona jest sprawą indywidualną. Cenną radą będzie, by meblując małe pomieszczenie, unikać wyrazistych, neonowych barw, a postawić na minimalizm. Znacznie lepiej sprawdzi się biel oraz inne stonowane odcienie.

 

Najlepszym rozwiązaniem będą meble zamówione na wymiar, dzięki czemu będziemy w stanie dopasować je do każdego zakamarka.

 

Łóżko

Dla najlepszego wykorzystania niewielkiej przestrzeni znakomitym rozwiązaniem będą meble modułowe, jeśli jesteśmy zwolennikami łóżek w rozmiarze królewskim, należy zwrócić uwagę by pełniło ono możliwie jak najwięcej funkcji. Półki montowane w podstawie łóżka pozwolą zaoszczędzić miejsce, a przy okazji zyskamy przestrzeń na drobiazgi. Duży schowek pod materacem, to idealne miejsce do przechowywania pościeli.

 

więcej »

FORMATIV. – indywidualne projekty wnętrz (FORMATIV – indywidualne projekty wnętrz) opublikował(a) plik.

25 czerwca 2015

4

emka102, ` i 2 innym podoba się to.

emka102
emka102   0   ·  3 stycznia 2016

Proszę o nazwę tego czarnego stołka. I gdzie można go kupić?

FORMATIV. – indywidualne projekty wnętrz (FORMATIV – indywidualne projekty wnętrz) opublikował(a) plik.

25 czerwca 2015

10

Vonda, madzikmk, heyo i 7 innym podoba się to.

nowy55555
nowy55555   0   ·  31 lipca 2015

gdzie można dostać takie naklejki lub co to jest?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z FORMATIV. – indywidualne projekty wnętrz